Pływak Cammile Adams żongluje igrzyskami olimpijskimi, planuje ślub i pracuje z dziećmi

Większość elitarnych sportowców wstrzymuje życie, przygotowując się na coś tak monumentalnego jak olimpiada – ale nie pływak Cammile Adams.

Dzień po zakończeniu igrzysk w Rio, 24-latka wróci do klasy w gimnazjum jako asystent nauczyciela, kończąc kredyty, których potrzebuje, aby ukończyć studia w Texas A & M University.

Niecałe dwa miesiące później będzie szła korytarzem na ślub, który planowała w ramach intensywnego treningu, który trzyma ją w basenie około czterech godzin każdego dnia..

Camille Adams
Cammile Adams podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012, gdzie ukończyła piąte miejsce na 200-metrowym motylu.Adam Pretty / Getty Images

“Zdecydowanie nie poprzestaję tylko na pływaniu”, powiedział Adams TODAY, przygotowując się do Omaha, Nebraska, na tegoroczne olimpiady, w których sportowcy rywalizują o miejsce w zespole w USA.

POWIĄZANE: Złoty medalista listu Shawna Johnsona do olimpijskich gimnastyczek w 2016 roku

“Zdałem sobie sprawę, że potrzebuję innych rzeczy”, powiedziała. “Odciąga mnie od bycia przy basenie, lubię opuszczać basen przy basenie, to jest to, co lubię mówić”.

Adams poważnie podchodzi do rywalizacji, ponieważ ma około 4 lat, na tyle, by popłynąć na kolanach. Jej ojciec, Eddie, jest trenerem pływania i nauczycielem wychowania fizycznego w Houston, gdzie dorastała.

olimpijski swimmer Cammile Adams
Pływaczka olimpijska Cammile AdamsArena

“Moja mama zawsze mówiła:” Po prostu idź na basen z tatą! “- powiedziała. “To jedyny sport, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy, i uwielbiamy go.”

Zarówno Adams, jak i jej identyczna bliźniaczka, Ashley, pływali w Texas A & M i rywalizowali podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich.

Cammile zajęła pierwsze miejsce na 200-metrowym motylu, zdobywając jej miejsce na Igrzyskach w Londynie. Tam ukończyła piąte miejsce w klasyfikacji generalnej w tym samym turnieju.

POWIĄZANE: Olimpiada w Rio: 7 powodów, dla których jesteśmy podekscytowani, od Michaela Phelpsa po zespół gimnastyki w USA

Podobnie jak jej kariera zaczęła się, jej siostra odchodziła z konkurencyjnego pływania.

Siatkarz Walsh-Jennings, Ross w Rio: “Uwielbiamy pokonać Brazylię”

Jun.15.201604:39

“Po próbach (Ashley) był gotowy, aby skupić się na szkole i być normalnym dzieckiem w college’u” – powiedział Adams.

Ale jej bliźniaczka pozostaje jej najbliższym sprzymierzeńcem i zawsze jest u jej boku w wyścigach.

Ich więź jest jednym z powodów, dla których Adams chce kontynuować naukę patologii po studiach.

Ashley urodziła się na wpół głusi. Nigdy nie nauczyła się języka migowego, ale potrafi czytać z ust.

“Zawsze miała świetny system wsparcia w szkole”, powiedział Adams.

Po ukończeniu w Texas A & M, planuje uczyć przez kilka lat, zanim skupi się na patologii mowy i szkoły podyplomowej.

POWIĄZANE: Michael Phelps mówi o Rio, rehabilitacji i przejściu na emeryturę z Mattem Lauerem DZISIAJ

Ona przypisuje jej uzasadnienie rodzicom.

“To wielcy ludzie, których potrzebujesz, aby mieć plan”, powiedziała. “Kiedy zdecydowałem się odroczyć (college), oni byli wsparciem, ale chcieli upewnić się, że mam plan, aby uzyskać mój stopień naukowy tak szybko, jak to możliwe.”

olimpijski swimmer Cammile Adams
Adams i jej narzeczony Rad Brannan.Dzięki uprzejmości Cammile Adams

To jasne, że rodzina odgrywa dużą rolę w życiu Adamsa. Pomagają jej także zaplanować nadchodzące wesele.

“Moja siostra zajmowała się planowaniem ślubów w college’u, a ona jest świetnie zorganizowana” – powiedział Adams. “Ona dokładnie wie, co muszę zrobić. Naprawdę nie obchodzi mnie, jakie to są kwiaty, ani jakie są płótna na stole – nie obchodzi mnie, czy to poliester czy coś w tym stylu, ale to chyba coś. “

POWIĄZANO: Gimnastyczka Simone Biles o denerwowaniu przed rutyną i co by robiła, gdyby nie była gimnastyczką

To są szczegóły, którymi zajmuje się Ashley, matka Adamsa i jej przyszłoroczna teściowa.

“Zaprojektowałem własną sukienkę” – powiedział Adams po przerwie, najwyraźniej szukając czegoś o procesie, który sprawiała jej przyjemność. “Połączyłem siły z projektantem tutaj w Charlotte. To jest coś, co bardzo mnie ekscytuje. “

olimpijski swimmer Cammile Adams
Adams podczas kliniki z młodymi pływakami. Praca z dziećmi “odciąża część z bycia przy basenie” – powiedział Adams.Łatwiejszy i szybszy spacer po mieście

Spotkała swojego narzeczonego, Rad Brannana, kolegę A & M Aggie, poprzez wspólnych przyjaciół.

“Od razu wiedziałem, że chcę spędzić z nim resztę życia” – powiedział Adams. “Zajęło mu to trochę dłużej. Dostaje pływanie; jest bardzo wysportowany. Popłynął w liceum i zrobił Ironmana.

Ich ślub odbędzie się w październiku w Magnolii, na północ od Houston, na 600-hektarowej dawnej plantacji, która została przekształcona w miejsce ślubu.

POWIĄZANE: Złoty medalista Shawn Johnson o chaosie Igrzysk Olimpijskich, “mając odwagę powiedzieć” nie ”

“Recepcja znajduje się w tej dużej czerwonej stodole z 30 żyrandolami. Jest idealny do tego, co chcieliśmy “, powiedziała.

Przyszłość jest jasna dla Adamsa, a to wszystko dzięki projektowi. Ale teraz pływak, nieubłaganie spokojny w obliczu wyzwania, ma na celu tylko jeden cel: wylądowanie w zespole udającym się do Rio.

“Jestem zdecydowanie podekscytowany” – powiedziała.

Michael Phelps, Ryan Lochte, Missy Franklin rywalizują podczas prób olimpijskich

26.2.201603:02