Przeżywający porwanie Cleveland Michelle Knight o nowym życiu: “Znalazłem radość”

Michelle Knight, jedna z trzech kobiet porwanych i przetrzymywanych w niewoli przez ponad dekadę w domu Cleveland, od tego czasu wzięła ślub i pogodziła się ze swoją traumatyczną przeszłością..

“Znalazłem radość w moim życiu”, Knight, która od tego czasu zmieniła nazwisko na Lily Rose Lee, powiedziała Megyn Kelly DZISIAJ.

Przeżywający porwanie Cleveland Michelle Knight opowiada o nowym życiu, małżeństwie

30 kwietnia12:16

Ogromne źródło tego szczęścia pochodzi od jej męża, Miguela, którego poznała przez wspólnych znajomych na Facebooku.

“Mieliśmy duchowy związek, a nie fizyczny,” powiedział Lee, teraz 37.

Para wyszła za mąż w drugą rocznicę dnia uratowania, 6 maja 2015 r.

Lee miała 21 lat, kiedy została porwana w sierpniu 2002 roku przez Ariel Castro, która później porwała dwie inne kobiety i trzymała wszystkich trzech w domu, aż do ucieczki w 2013 roku.

Michelle Knight, now Lily Rose Lee, and Miguel, her husband
Lily Rose Lee i jej mąż prawie trzech lat, Miguel.
DZISIAJ

Castro został skazany na dożywocie w więzieniu bez warunkowego zwolnienia oraz 1000 lat po tym, jak przyznał się do winy za 937 przypadków gwałtu, porwania i zaostrzenia morderstwa. Popełnił samobójstwo miesiąc po wyroku.

Castro zaimpregnował Lee pięć razy podczas jej niewoli. Surowo bił ją za każdym razem, aż się poroniła. Co najmniej czterech lekarzy powiedziało Lee, że nie może już mieć dzieci “ze względu na ilość traumy, przez którą mnie przeszedł”.

Życie After Darkness
Nowa książka Lee “Life After Darkness”Hachette Books

Ale ona powiedziała, że ​​wciąż ma nadzieję i modli się “że Bóg błogosławi mnie małym”, pomimo tego, co lekarze jej powiedzieli.

Lee była matką 2-letniego syna w czasie jej uprowadzenia. Powiedziała, że ​​twarz chłopca utrzymywała ją “codziennie o każdej porze”, nawet w jej najciemniejszych chwilach, w tym w czasach, kiedy rozważała samobójstwo.

Po jej ucieczce Lee dowiedział się, że jej syn został adoptowany do kochającego domu. Chociaż przybrani rodzice chłopca zdecydowali się nie mieć bezpośredniego kontaktu z Lee, przysłali jej zdjęcia dziecka i informowali o jego dobrym samopoczuciu.

Michelle Knight: Zmieniam moje imię

Maj 02.201403:36

Lee powiedziała, że ​​rozumie ich decyzję, ale ma nadzieję, że w końcu skontaktuje się ze swoim synem.

“Powiedziałem, wiesz co? Pozwolę mu być i kiedy będzie gotowy przyjść do mnie, będę gotów i czekać z otwartymi ramionami “- powiedziała.

Lee ma drugi pamiętnik “Life After Darkness”, który ma ukazać się w maju.