Pomylony za Chipotle, człowiek dostaje setki “deszczowych” stanowisk z prośbą o darmowe burritos

Prawnik z Maryland chce przeżyć kontrole nad otrzymywaniem kolejnych wiadomości tekstowych związanych z Chipotle w tym tygodniu.

Gdy w poniedziałek zamknięto 1900 restauracji, aby rozwiązać problemy związane z bezpieczeństwem żywności, firma Chipotle uruchomiła promocję, w której klienci mogli napisać 888-222 z napisem “raincheck”, by zgłosić wolne burrito, gdy sklepy zostaną ponownie otwarte we wtorek..

Niestety, dla Hanka Levine’a, 64, z Bethesda, jego numer telefonu komórkowego to 240-888-2222, więc ludzie w jego okolicy przyzwyczajeni do wybierania siedmiu cyfr skończyli zbombardować jego telefon tekstami, które mają zabezpieczyć darmowy lunch.

chipotle-raincheck-tweet-inline-today-160211
Maryanowski prawnik, ekran Hanka Levine’a w poniedziałek.Tweeter / @BethesdaHank

“Każdy był torturowany zbyt dużą ilością e-maili lub zbyt wiele tego, a teraz adwokat telekomunikacyjny został przytłoczony tekstami z powodu błędu cyfry, więc myślę, że po prostu rezonował z ludźmi”, powiedział Levine TODAY.com.

POWIĄZANE: Czy Chipotle może powrócić po wybuchu epidemii? Eksperci ds. Bezpieczeństwa żywności ważą

Telefon Levine’a zaczął brzęczać o 12:03. Poniedziałek, godzinę po rozpoczęciu okresu rozdawnictwa.

Dostał tekst z napisem “raincheck”, odpowiedział znakiem zapytania i wkrótce został poinformowany o rozdawaniu chipotli.

“Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, będąc dobrym Amerykaninem, jest napisanie tego numeru, aby otrzymać mój własny kupon w Chipotle” – powiedział Levine.

POWIĄZANE: CEO Chipotle wypowiada się po zagrożeniach dla zdrowia: “To będzie najbezpieczniejsze miejsce do jedzenia”

“Pomyślałem, że to może być problem, gdy otrzymywałem tekst co 10-15 minut, a potem w poniedziałek od 5:30 do 6 setki tekstów, to się nie skończyło.”

Mężczyzna with number similar to Chipotle's gets bombarded by texts
W poniedziałek promocja Chipotle spowodowała, że ​​prawnik z Maryland błędnie otrzymał setki wiadomości tekstowych od klientów, którzy uważali, że dostają darmowe burrito.Akcje Steve’a Cukrowa

Kiedy Levine stworzył konto na Twitterze, aby powiadomić Chipotle o sytuacji, jego historia – i numer telefonu – stała się powszechna.

Nie były to też tylko teksty “raincheck”. (Choć niektórzy ze złością domagali się swojego “cholernego burrito”, powiedział.)

“Wiele osób [proszonych] o poradę prawną teraz, gdy wiedzą, że jestem prawnikiem”, powiedział. “I teksty od kobiet, które chcą się ze mną spotkać, na co moja żona nalega, że ​​odpowiadam, mówiąc, że jestem szczęśliwym mężem”.

Po odwiedzeniu lokalnej lokacji Chipotle i nie mając szczęścia w rozwiązaniu problemu, Levine skontaktował się z firmą Chipotle za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Przedstawiciel przeprosił i dał mu cztery kupony burrito.

Poprosił również o kupony burrito dla wszystkich osób, które błędnie go wysłały, ale firma zlikwidowała tę prośbę.

Chipotle nie zwrócił prośby o komentarz.

Zyski chipotli spadły o 36 procent po E. coli i norovirusach

Feb.03.201600:24

Zamknięcie sklepów w poniedziałek nastąpiło po tym, jak ponad 50 osób w 14 stanach zostało obrażonych w dwóch osobnych epidemiach E.coli po zjedzeniu w restauracjach Chipotle.

Epidemie norowirusów związane z meksykańską knajpą odnotowano również w Massachusetts i Kalifornii.

Levine, którego ulubionym daniem w Chipotle jest misa z kurczakiem, czuje, że odkrył coś na temat psychiki klientów Chipotle przez cały mix-up.

“Ludzie mają prawdziwą więź ze swoim fast foodem” – powiedział – “Ponadto dowiedziałem się, że wielu ludzi naprawdę nie cierpi płacić dodatkowo za guacamole”.

I najwyraźniej nie był jedynym, którego skrzynka odbiorcza eksplodowała.

Levine powiedział, że był w kontakcie z inną osobą w Raleigh w Północnej Karolinie, która miała numer 888-2222 i została przeładowana 500 tekstami.

Założyciel Chipotle: Robimy Chipotle “najbezpieczniejszą restaurację do jedzenia w”

10 grudnia 2015 r04:51

Nadawcami byli głównie “studenci, którzy byli pijani i przegapili awans” – powiedział Levine.

Tymczasem Levine powiedział, że nadal otrzymuje “deszczowe” teksty w środę po południu, dzień po zakończeniu okresu rozdawnictwa.

Jednak poza wyczerpaną baterią telefonu przeszedł przez to doświadczenie bez szwanku.

“Sprawdziłem swój plan od razu i zobaczyłem, że mam nieograniczoną liczbę tekstów, więc nie stanowi to problemu”.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.