“Pit of loneliness”: Jak córka Ariany Huffington ukryła uzależnienie od kokainy

Z pozoru Christina Huffington była dzieckiem przywilejów, obsypanym uwagą i miłością przez swoich zamożnych rodziców i uczęszczających do college’u Ivy League. Ale za zamkniętymi drzwiami student Uniwersytetu Yale parskał liniami kokainy, “sześć lub siedem razy dziennie”.  

Huffington, córka potentata medialnego Arianna Huffington, opisuje jej długie, powolne zejście w siedmioletnie uzależnienie od kokainy w nowym artykule napisanym dla magazynu Glamour.

To było “absolutnie mało efektowne”, powiedziała Savannah Guthrie w ekskluzywnym wywiadzie w środę w dniu dzisiejszym. “Byłem bardzo sobą sam, w moim mieszkaniu zażywaniem narkotyków przez cały dzień, od rana do wieczora, nie było w tym nic zabawnego, nie byłem na zabawnych przyjęciach Byłem naprawdę przygnębiony, bałam się, byłam niespokojna. Czułem się trochę odizolowany i samotny i myślałem, że nigdy się nie wydostanę. “

Huffington powiedziała, że ​​otwiera się na temat swojej gehenny, by przedstawić realistyczny obraz narkomanii i tego, jak uderza w ludzi, niezależnie od ich ekonomicznego i społecznego pochodzenia..

“Byłem naprawdę pobłogosławiony i to jest jeden z powodów, dla których walczyłem, i chcę pokazać, że uzależnienie może uderzyć bez względu na wszystko” – powiedziała. “Możesz pochodzić od kochającej rodziny, możesz mieć środki finansowe i nadal możesz odczuwać tę pustkę samotności i pustki oraz pragnienie napełnienia jej substancjami, więc chciałem tylko dać inną twarz tej chorobie”.

W pewnym momencie Huffington powiedziała, że ​​jej droga do autodestrukcji skłoniła matkę do poprowadzenia jej do lekarza w celu przeprowadzenia losowych testów narkotykowych. Pomimo odmowy jej córki, założycielka Huffington Post powiedziała jej: “Boję się tego, jakim jesteś dobrym kłamcą”.

Christina Huffington with her mom and sister
Christina Huffington, po lewej, mówi, że stara się naprawić krzywdę swoich uzależnionych, w tym jej mamie i młodszej siostrze Isabelli,.Dzisiaj

Christina Huffington, obecnie 24 lata, powiedziała, że ​​kokaina wymazała wszelkie niepewności związane z rozwodem jej rodziców (jej ojciec był byłym republikańskim kongresmanem Michaelem Huffingtonem), lęki w internatach i pragnąc sprostać wysokim oczekiwaniom, które sobie postawiła. Miała 16 lat, kiedy po raz pierwszy spróbowała narkotyku. 

“W ciągu milisekundy ogarnęła mnie euforia. Każda niepewność zniknęła “, mówi we wrześniowym numerze magazynu.

“I tak po prostu, kokaina stała się zwykłą rzeczą. Moi przyjaciele i ja chodziliśmy do galerii po szkole; powiedzieliśmy, że dostaliśmy kury, ale spotkałbym się z handlarzem narkotyków i wydałem 50 $ na gram, potem odebrałaby nas długoletnia gospodyni “, powiedziała o swoim dzieciństwie w Los Angeles. “Nie mieliśmy nawet naszych licencji, ale byliśmy tam, robiąc colę w swoich domach”.

Huffington po raz pierwszy ujawnił swoje uzależnienie w kwietniowym artykule opublikowanym na stronie jej matki.

Zdjęcie of magazine article
Senior Yale opisuje jej siedmioletnią walkę z uzależnieniem we wrześniowym wydaniu Glamour. Dzisiaj

DZISIAJ Arianna Huffington powiedziała, że ​​ma nadzieję, że historia jej córki pomoże innym zmagać się z nałogiem i uniemożliwi rodzicom takim jak ona odbieranie telefonów alarmowych od dzieci po ich zażenowaniu przez narkotyki. 

“Miliony młodych ludzi w wieku 20 lat i nastolatków zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków”, powiedziała Guthrie. “Jeśli historia Christiny może uniemożliwić jednemu rodzicowi obserwowanie teraz, kiedy dostaję wezwanie, które mam,” Mamusiu, nie mogę oddychać “, i pomóc jednemu młodemu lub młodemu człowiekowi wyjść, sięgnąć po pomoc i wiedzieć, że możesz odwrócić swoje życie , to byłoby tego warte. “

Christina Huffington, Arianna Huffington, Isabella Huffington==The THIRD METRIC Conference: Redefining Success Beyond Money & Power==Private Residen...
Christina, zostawiona, pokazana tutaj w czerwcowym wydarzeniu w Huffington Post, mieszka z jej mamą i siostrą, Isabellą, przed powrotem do college’u tej jesieni.
Jonathon Ziegler / Today

W artykule Christina Huffington powiedziała, że ​​początkowo ukryła uzależnienie od swojej matki, która jako pierwsza zdała sobie sprawę, że jej córka cierpi na zaburzenie odżywiania i została przez nią potraktowana z powodu bulimii. Po tym, jak jej matka odkryła problem narkotykowy, zatrzymała “zimnego indyka” aż do lat później podczas drugiego roku studiów w Yale.

“Za jednym uderzeniem znów startowałem w wyścigach, wykorzystując cztery dni w tygodniu” – powiedziała. “Zacznę od rana i będę prażył colę sześć lub siedem razy przed snem. Udawałem swobodną postawę: Kiedy robiłem narkotyki z przyjaciółmi, udawałem, że robię to tylko z nimi. “

Po epickim krwawieniu z nosa, Huffington odszedł na dłużej niż rok, ale jej siła woli rozpłynęła się w pierwszą noc w jej ostatnim roku po tym, jak dowiedziała się, że były chłopak zaczął spotykać się z bliskim przyjacielem..

“Przez trzy miesiące używałem go prawie codziennie” – powiedziała.

Przepych cover
“Booze at 13, Cocaine at 16” to nagłówek okładki Glamour.Dzisiaj

Huffington nie ważył prawie nic, desperacko szukał śladów narkotyku, który mogła znaleźć, i był całkowicie paranoiczny – powiedziała, że ​​podejrzewała, że ​​jej handlarz nosi opaskę – zanim wyznała swój stały nawyk swojej matce, konserwatywnemu liberałowi który kiedyś ubiegał się o stanowisko gubernatora Kalifornii. 

“Najwyraźniej zdradziła ją, jak głęboko ją oszukałem, jak przekonałem ją, że pokonałem to tylko po to, aby zacząć znowu używać. Czułem się okropnie “, powiedziała.

Od 4 marca 2012 roku jest trzeźwa, “dzień, którego nigdy nie zapomnę. Przez całą noc robiłam kokainę, a potem paliłam garnek z przyjacielem – powiedziała.

Potem trudno było jej oddychać i pobiegła boso na ulice New Haven w stanie Connecticut, a skończyła w izbie przyjęć. Przypomniała sobie, żeby spytać pielęgniarkę tuż przed jej uspokojeniem, czy będzie w porządku.

“Nie wiem” – powiedziała pielęgniarka. “Ale mam nadzieję, że jeśli tak, przestaniesz niszczyć swoje życie.”

Huffington, która wraca jesienią do Yale, teraz mieszka w Nowym Jorku z matką i jej młodszą siostrą, Isabellą, która powiedziała jej, że “jesteś nam to winien, abyśmy się polepszyli”.

“Wiem, że są tam tysiące dziewcząt, czujących się tak jak ja: samotnych, odizolowanych i winnych. Chcę im powiedzieć, że przejście przez to jest możliwe. A kiedy już to przejdziecie, macie życie “- powiedziała.