Ojciec Natalee Holloway odkrywa szczątki ludzkie na Arubie: “Byłem zszokowany”

Dwanaście lat po zniknięciu Natalee Holloway podczas wyjazdu na Arubę ojciec ma nadzieję, że ostatnie odkrycie przyniesie poważną przerwę w przypadku tego, co stało się z jego córką.

Dave Holloway i prywatny detektyw T.J. Ward ogłosił w środę w środę, że 18-miesięczne śledztwo doprowadziło ich do odkrycia szczątków ludzkich, które są testowane na DNA, aby potwierdzić, czy są to Natalee’s.

Ojciec Natalee Holloway mówi o śledztwie w sprawie jej zniknięcia

16 sierpnia 2017 r03:31

“Kiedy ustaliliśmy, że te szczątki są ludzkie, byłem zszokowany” – powiedział Holloway Matt Lauer i Savannah Guthrie. “Wiem, że istnieje możliwość, że może to być ktoś inny, a ja po prostu próbuję czekać i widzieć.”

W maju 2005 r. Holloway zniknęła w podróży z przyjaciółmi po ukończeniu liceum w Alabamie w zniknięciu, które pozostaje nierozwiązaną zagadką. Nikt nigdy nie został oskarżony o jej zniknięcie.

Joran van der Sloot, holenderski mężczyzna Natalee, który ostatnio był widziany poza popularnym barkiem turystycznym, obecnie odbywa 28-letnie więzienie w Peru za zabicie studenta biznesowego Stephany Flores. Zmarła w piątą rocznicę zaginięcia Hollowaya w 2010 roku.

Informator znany jako “Gabriel” stawia Ward i Holloway w kontakcie z człowiekiem, o którym twierdzili, ma bezpośrednią wiedzę o zniknięciu Natalee.

“Mamy osobę, która twierdzi, że był bezpośrednio zaangażowany w dzieło Jorana van der Sloota w pozbycie się szczątków Natalee” – powiedział Holloway – “Myślałem, wiesz, może być coś z tym”.

Ward i Holloway biorą udział w nowej serii Oxygen, która w sobotę wieczorem zapowiada się pod tytułem “Zniknięcie Natalee Holloway”, która śledzi ich poszukiwania, aby dowiedzieć się, co się stało.

“Ścigaliśmy wielu leadów, a ten jest zdecydowanie najbardziej wiarygodnym prowadzeniem, jakie widziałem w ciągu ostatnich 12 lat” – powiedział Holloway..

Zniknięcie Natalee Holloway: Matka mówi 11 lat później

26 sierpnia 2016 r03:33

Mężczyźni wędrowali tam iz powrotem do bliżej nieokreślonego miejsca za domem na Arubie, który został im dostarczony przez informatora, ostatecznie wykopując szczątki, które uznano za ludzkie po ich przetestowaniu. Test DNA potrwa kilka tygodni do miesiąca, aby ustalić, czy są to szczątki Natalee, powiedział Holloway.

Rok po tym, jak matka Natalee powiedziała na DZIŚ, że “sprawiedliwość nie została doręczona” w śmierci Natalee, jej ojciec ma nadzieję na zamknięcie, jeśli szczątki są zdeterminowane, aby być jego córką.

“W końcu będzie koniec” – powiedział.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.