Obama, Bush i Clinton ponownie dołączają do epickiego spotkania na Pucharze Prezydenckim

Bycie byłym prezydentem z pewnością sprawia wiele radości.

Bill Clinton, George W. Bush i Barack Obama byli jak grupa starych znajomych z college’u, którzy podzielili się niektórymi śmiechami i wzięli kilka prezydenckich selfie podczas ceremonii otwarcia w czwartkową pierwszą turę turnieju golfowego Presidents Cup.

Były presidents Barack Obama, George W. Bush and Bill Clinton had themselves a great time before the opening round of the Presidents Cup golf tournament in New Jersey.
Byli prezydenci Barack Obama, George W. Bush i Bill Clinton świetnie się bawili przed pierwszą rundą turnieju golfowego Presidents Cup w New Jersey.

42-ty, 43. i 44. prezydent wyrwał ryk z tłumu w Liberty National Golf Club w Jersey City, New Jersey, kiedy wyszedł, by zobaczyć, jak niektórzy gracze uderzają w tee, aby rozpocząć turniej.

Pięciokrotny mistrz Major Phil Mickelson wykorzystał okazję, aby zabrać ze sobą zdjęcie, udowadniając, że jeśli chodzi o robienie selfie, jest doskonałym golfistą.

“Jestem taki zły w selfies”, żartował Mickelson w The Associated Press. “Jak możesz tego nie robić, skoro masz trzech naszych prezydentów? A ich obecność naprawdę ma wiele wspólnego z tym wydarzeniem, o to właśnie chodzi.” To Puchar Prezydenta. “

“A to, że ci trzej tu przybyli i są jej częścią, było wyjątkowe, a ja po prostu skorzystałem z okazji.”

Inny golfista Charley Hoffman pokazał Mickelsonowi, jak to się robi.

View this post on Instagram

No caption needed @presidentscup

A post shared by charley hoffman (@charleyhoffman) on

Prezydenci zrobili także kilka zdjęć z żonami i koleżankami zawodników obu drużyn.

Obecność Clintona, Obamy i Busha po raz pierwszy od rozpoczęcia turnieju Pucharu Prezydenckiego w 1994 r. Oznaczała, że ​​trzech byłych prezydentów wzięło udział w turnieju w tym samym roku.

Prezydenci Cup - Round One
Wspaniały golfista Phil Mickelson zrobił sobie odpowiednie zdjęcie z Billem Clintonem po tym, jak wpadł w niepokój z trzema byłymi prezydentami. US PGA TOUR
The Presidents Cup - Round One
Barack Obama podzielił się słowem z Tigerem Woodsem, który służy jako asystent kapitana drużyny USA w turnieju. Getty Images
The Presidents Cup - Round One
Wszyscy trzej byli prezydenci mieli sympatię do gry w golfa, gdy byli na stanowisku i trwają od zakończenia ich kadencji. Getty Images

Wszyscy trzej byli zagorzałymi golfistami w czasie pełnienia swojej funkcji, stając się nowicjuszami, by uczestniczyć w długoletniej tradycji prezydenckiej, która kontynuowana była przez prezydenta Trumpa..

Turniej, który odbywa się co dwa lata, składa się z 12 amerykańskich golfistów pasujących do grupy 12 międzynarodowych graczy.

Prezydenci Cup - Round One
Trzej byli prezydenci również niedawno podjęli współpracę, aby pomóc w zebraniu pieniędzy na pomoc podczas huraganów. US PGA TOUR
Prezydenci Cup - Round One
Rickie Fowler i Justin Thomas z zespołu USA oraz Charl Schwartzel i Hideki Matsuyama z zespołu międzynarodowego dołączyli do rzadkiego klubu fotografowanego przez trzech byłych prezydentów podczas ceremonii otwarcia. US PGA TOUR

Charl Schwartzel z RPA i Rickie Fowler z USA uderzyli w pierwszą koszulkę, gdy byli prezydenci oglądali z galerii.

“To była jedna z najbardziej ekscytujących chwil w moim życiu,” powiedział Schwartzel w The Associated Press. “Z niecierpliwością czekałem na ten Puchar Prezydencki przez bardzo długi czas i nie oczekiwałem, że wszyscy prezydenci tam będą, a tylko spotkanie z nimi było dla mnie spełnieniem marzeń”.

Trzej prezydenci spotkali się ostatnio także z byłymi byłymi prezydentami George’em H.W. Bush i Jimmy Carter, aby pomóc zebrać pieniądze dla ofiar huraganu Harvey.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.