NJ Gov Chris Christie ujawnia, że ​​przeszedł operację utraty wagi

New Jersey Gov. Chris Christie ujawnił, że potajemnie przeszedł operację żołądka w odcinku biodrowym, niewiele ponad dwa miesiące temu, aby schudnąć, mówiąc, że było to ze względu na jego rodzinę.

50-letni Christie powiedział Mattowi Lauerowi TODAYa podczas rozmowy telefonicznej, że miał operację 16 lutego, tuż przed weekendowym weekendem prezydenta. Powiedział, że wznowił swój bardzo trudny harmonogram prac we wtorek i nie miał żadnych komplikacji.

“Przez 20 lat zmagałem się z tym problemem” – powiedział w “The New York Post”, który po raz pierwszy opisał tę historię. “Dla mnie chodzi o to, aby zmienić 50 lat i patrzeć na moje dzieci i chcieć tam być.”

Christie, który od dziesięcioleci miał problemy z wagą, zaprzeczył, że próba utraty znacznej wagi była krokiem w kierunku ewentualnego biegu prezydenckiego.

“To o wiele ważniejsze” – powiedział Post.

Operacja trwała 40 minut, a Christie wrócił do domu tego dnia, według poczty. Przed przystąpieniem do procedury rozmawiał z trenerem New York Jets Rexem Ryanem, który w 2010 r. Miał operację lap-band, o czym informował Post i potwierdził ją sekretarz prasowy Christie, Mike Drewniak. Ryan upuścił około 100 funtów po operacji, po zważeniu aż 350 funtów. Christie zatrudnił doktora George’a Fieldinga z programu zarządzania wagą NYU Medical Center, który również wykonał operację Ryana.

Chirurgia lapopasmowa nie jest tak inwazyjna jak bypass żołądka. Opaska ściska żołądek tak, że woreczek żołądka jest mniejszy. Pacjenci jedzą mniej i czują się pełniej, szybciej, według NBC News, naczelnego medycznego redaktora, doktora Nancy Snydermana. Christie jest “idealnym kandydatem” do tej operacji z ponad 100 funtami do stracenia i wskaźnikiem masy ciała powyżej 40 lat, powiedział Snyderman.

“Tydzień lub dwa temu poszedłem do restauracji ze stekami, zamówiłem stek i zjadłem około jednej trzeciej, a ja byłem pełny” – powiedział Christie The Post.

Christie żartował podczas lutowego występu w “The Late Show with David Letterman”, że jest “najzdrowszym grubasem”, ponieważ nie ma wysokiego ciśnienia krwi ani cukrzycy. Według Snydermana jest w stanie stracić 100 funtów lub więcej w wyniku operacji.

6 zdjęć
Pokaz slajdów

Chłopiec z Jersey: Chris Christie przez lata

Rodzinne zdjęcia gubernatora stanu New Jersey ujawniają dzieciństwo spędzone w stanie, który kocha.

24 maja Christie dołączy do TODAY jako współgospodarz drugiej godziny, kiedy transmisje na żywo z Jersey Shore.


Loading...