Nie nazywaj już jej “czkawką”

Nastolatka z Florydy, której przewlekłe czkawka zniknęła tak samo tajemniczo, jak zaczęła się pięć tygodni temu, planuje wrócić do szkoły i kontynuować życie, ale martwi się, że skurcze mogą powrócić.

“Nie mam załamania, ale mam nadzieję, że nie zaczną od nowa, jeśli zaczną znowu, będę jak, o mój Boże”, powiedziała 15-letnia Jennifer Mee podczas koncertu w piątek w dniu dzisiejszym.

Historia Mee, która zaczęła się 23 stycznia, kiedy obudziła się, aby odkryć, że czai się 50 razy na minutę, dotknęła nerwów widzów DZISIAJ, kiedy po raz pierwszy pojechała do Nowego Jorku 16 lutego w poszukiwaniu lekarstwa.

Przeszukując tysiące e-maili z sugestiami dotyczącymi domowych środków zaradczych, Mee i jej bardzo zaniepokojona matka byli gotowi spróbować prawie wszystkiego, by położyć kres niekontrolowanym spazmom, które miały wpływ na jakość życia Jennifer, powodując jej ból i nieprzespane noce, i dodatkowy stres w rodzinnym domu w Petersburgu.

Mee próbował jeść musztardę, pić ocet, jeść masło orzechowe i inne domowe środki i leki. Nic nie działało aż do środy, kiedy jej czkawka nagle zmalała do kilku dziennie.

“To ulga”, uśmiechnięty Mee powiedział gospodarzowi DZISIAJ Matt Lauer.

Powiedziała Lauerowi, że jej zdaniem kombinacja lekarstw jej pomogła.

“Nie wiem, jak się zatrzymali, wiem, że miałem wiele rzeczy, które zrobiłem tego dnia z akupunkturą, kręgarzem, hipnozą i Hic-Cup” – powiedziała Jennifer, odnosząc się do specjalnego kubka do picia, który rzekomo kieruje stymulację do nerwu w gardle, które wyzwala odruch czknięcia.

Matka Jennifer, Rachel Robidoux, powiedziała, że ​​jest szczęśliwa, że ​​stan ustąpił i ma nadzieję, że nigdy nie wróci.

“To było bardzo, bardzo trudne, zwłaszcza gdy cierpiała i płakała” – powiedział Robidoux.

Ponieważ jej czkawka ustała, Jennifer będzie potrzebować nowego pseudonimu. Nie mogą już nazywać dziewczyny Czkawką.

– John Springer, współtwórca DZISIAJ