“Nie może tego uciec”: oskarżyciel Donalda Trumpa mówi, że pomógł jej w Mar-a-Lago

Inna kobieta, która oskarżyła prezydenta Donalda Trumpa o niewłaściwe zachowanie seksualne wiele lat przed rozważeniem przeprowadzenia we wtorek Białego Domu opowiadała o doświadczeniu “lotu lub walki” po tym, jak Trump po omacku ​​uderzył ją w tyłek podczas koncertu w 2003 roku w swoim ośrodku na Florydzie..

Kobieta mówi Megyn Kelly, że Trump ją połapał: “Byłem chory na mój żołądek”

12 grudnia 2017 r10:33

“Miałem adrenalinę przelatującą przez moje ciało, byłem przerażony, byłem zdenerwowany” – powiedziała Melinda McGillivray we wtorek w ekskluzywnym wywiadzie dla Megyn Kelly DZISIAJ.

McGillivray, który miał wówczas 23 lata, został zaproszony przez przyjaciela na koncert Raya Charlesa w ośrodku Trump’s Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie. Podczas spotkania z piosenkarką poznała Trumpa, który przywiózł swoją żonę, Melanię.

“Następną rzeczą, o której wiesz, że łapię się po mojej prawej stronie, więc szybko odwróciłem się, by spojrzeć na to, co to jest” – wspominała. McGillivray powiedziała, że ​​początkowo myślała, że ​​torba na aparat swojej przyjaciółki musnęła jej tyłek.

“Ku mojemu zaskoczeniu to Donald. A on stoi sto pięćdziesiąt centymetrów ode mnie, więc jego ręka musiała dosięgnąć mnie i dotknąć “- powiedziała.

McGillivray powiedziała, że ​​patrzy na Trumpa, więc sprawdź, czy przypadkiem jej nie dotknął, ale biznesmen nie powiedział ani słowa.

“Nic nie powiedział. Wiedział, co zrobił. Widziałem to na jego twarzy, w wyglądzie winy – powiedziała. “Poczułem się bardzo mały i gorszy. Poczułem się, jakbym był uprzedmiotowiony. Byłem chory na mój żołądek. “

3 kobiety, które oskarżyły Trumpa o niewłaściwe zachowanie seksualne, dołączają do Megyn Kelly

11.12.201705:14

Wywiad McGillivray’a pojawił się dzień po tym, jak trzej inni oskarżyciele Trumpa opowiedzili swoje zarzuty przeciwko prezydentowi w sprawie Megyn Kelly DZISIAJ, opisując, jak “rozdzierające serce” było upublicznienie swoich zarzutów, tylko po to, aby Trump wygrał w Białym Domu.

Samantha Holvey, była zawodniczka Miss USA, opisywała uczucie “kawałka mięsa” po tym, jak Trump osobiście sprawdził ją i inne kobiety za kulisami przed tegorocznym widowiskiem.

Ona ponowiła swój zarzut wobec prezydenta wraz z Rachel Crooks, która powiedziała, że ​​Trump pocałował ją w usta w Trump Tower, i Jessica Leeds, nowojorska kobieta, która powiedziała, że ​​Trump ją po omacku ​​w samolocie.

McGillivray i co najmniej 16 innych kobiet oskarżyło Trumpa o jakiś rodzaj niewłaściwego zachowania seksualnego lub napaści. Prezydent zaprzeczył wszystkim zarzutom.

Kobiety, które oskarżają Trumpa o niewłaściwe zachowanie seksualne. Kongres śledczy

12 grudnia 2017 r03:31

McGillivray powiedziała, że ​​była oszołomiona, kiedy Trump ją połknął, ale nic nie powiedział, dopóki nie opuścił pokoju. Wtedy zwróciła się do swojej przyjaciółki.

“Powiedziałem:” Donald po prostu chwycił mój kambuz “, a on powiedział:” No, co chcesz z tym zrobić? “- powiedziała. Ale przyjaciel namawiał ją, by nic nie mówiła, mówiąc jej: “To nie jest właściwy czas, to nie jest właściwe miejsce”.

Trump we wtorek napisał na Twitterze, że zarzuty o niewłaściwe zachowanie seksualne przeciwko niemu są bardziej “fałszywymi wiadomościami” wyprodukowanymi przez Demokratów.

McGillivray, która stwierdziła, że ​​jest niezależna, broniła swojego roszczenia.

“Nie chcę być nazywany kłamcą. Nie jestem kłamcą. Myślę, że musi zmierzyć się z muzyką. Nie może uciec z tego … Nadszedł czas. Czas naród budzi się do rzeczywistości, z którą mamy do czynienia – powiedziała.

Kilkadziesiąt prawicowych demokratów w amerykańskim domu wezwało kongresową komisję ds. Nadzoru do zbadania roszczeń przeciwko Trumpowi.

McGillivray, która została aresztowana za DUI i przebywała w więzieniu, powiedziała, że ​​została pociągnięta do odpowiedzialności za swoje błędy, a Trump powinien zrobić to samo.

“Jeśli 16 kobiet zgłosiło się, dlaczego nic nie zrobiono? Gdzie jest nasze śledztwo? – powiedziała.

McGillivray powiedziała, że ​​miniony rok był “jednym z najtrudniejszych lat mojego życia”, ale że “muska to” dla swojej córki i innych kobiet.

“To jest terapeutyczne. Muszę wyjść z szafy”, powiedziała. “To jest dla mnie, dla mojej córki, dla mojego kraju”.