Miss Teen USA ma “mieszane emocje” po aresztowaniu podejrzanego o “sekstoreksję”

Po aresztowaniu podejrzanego przez FBI w sprawie “sextortion” z udziałem niedawno ukoronowanej Miss Teen USA Cassidy Wolf, kalifornijska nastolatka przyznaje, że ma “mieszane uczucia” ulgi i litości. 

“To dla mnie dziwne, że mogę pokazać twarz osobie, która mi to zrobiła i wiedzieć, że był to ktoś, z kim chodziłam do szkoły” – powiedział Wolf w Savannah Guthrie jako część segmentu Rossen Reports w DZISIAJ piątek.

Jared James Abrahams, lat 19, były kolega z klasy Wolfa w Great Oak High School w Temecula w Kalifornii, został oskarżony o wymuszenie po rzekomym użyciu oprogramowania do sterowania kamerami komputerowymi Wolfa i siedmiu innych kobiet, aby robić nagie zdjęcia lub filmy. Następnie rzekomo groził ofiarom pocztą elektroniczną, że opublikuje zdjęcia w Internecie, jeśli nie spełnią jego żądań.

“Bardzo mi ulżyło” – powiedział Wolf. “Cieszę się, że udało im się ustalić, kim jest ta osoba, ale z drugiej strony był to ktoś, z kim chodziłam do szkoły średniej. Był młody, w moim wieku, i po prostu myślę, że to smutne, że zdecydował się to zrobić, a teraz postawił się w tym wielkim dylemacie. To mieszane emocje. “

Jared James Abrahams, 19, has been arrested and charged by the FBI for for allegedly using malicious software to control the computer webcam of Miss Teen USA Cassidy Wolf, his former high school classmate, and other victims to take nude photographs or videos, and then allegedly sending emails to them threatening to publish the photos. He is currently on house arrest after being released on $50,000 bail.
Jared James Abrahams, lat 19, został aresztowany i oskarżony przez FBI o rzekome używanie złośliwego oprogramowania do kontrolowania kamery internetowej komputera Miss Teen USA Cassidy Wolf, jego byłej koleżanki ze szkoły średniej oraz innych ofiar zdjęć i filmów nagich, a następnie rzekomo wysyłanie do nich wiadomości e-mail zagrażających opublikowaniem zdjęć lub filmów online. Obecnie przebywa w areszcie domowym po zwolnieniu za kaucją w wysokości 50 000 USD. Dzisiaj

Pomimo rzekomej zbrodni, 19-letnia Wolf powiedziała, że ​​jest mu przykro z powodu podejrzanego.

“Nie sądzę, że zdaje sobie sprawę z konsekwencji i ludzi, których skrzywdził” – powiedziała. “Terroryzował mnie i wiele dziewcząt przez tak długi czas, a ja po prostu uważam, że teraz przychodzi do mnie prawdziwe życie, że ta osoba zrobiła to dla mnie”.

Wolf nie znał Abrahama, gdy razem uczęszczali do liceum.

“Nigdy nie miałem z nim żadnych interakcji” – powiedziała. “Poszedłem do bardzo dużego liceum. Wiedziałem o nim, znałem jego imię, ale nigdy z nim nie rozmawiałem. Widziałem go na korytarzach. ”

Wolf powiedział, że korespondentka śledcza DZIŚ, Jeff Rossen, że światło jej kamery nigdy nie pojawiło się, gdy podejrzany próbował włamać się do niej, aby wziąć nielegalne zdjęcia jej zmiany w jej pokoju lub chodzenia tam iz powrotem od prysznica. Dowiedziała się, gdy otrzymała anonimowy e-mail z żądaniami w zamian za nie publikowanie zdjęć, które zostały załączone do wiadomości e-mail. Wolf powiedział jej matce, która natychmiast wezwała policję.

Gdy śledczy FBI wykonali nakaz przeszukania w swoim domu, Abrahams przyznał się, zgodnie ze skargą kryminalną. Znaleziono dowody na włamanie do oprogramowania wraz ze zdjęciami i filmami wideo ofiar na jego komputerze i telefonie komórkowym.

“Nie było tylko jednej ofiary” – powiedział agent FBI Bill Lewis w DZISIAJ piątek. “Było wiele ofiar w stanie Kalifornia, w Stanach Zjednoczonych, a nawet na całym świecie. Niektóre miały zaledwie 16 lat. ”

Abrahams, student college’u studiujący informatykę, jest w cenie 50 000 $ za kaucją. Jest aresztowany w domu i może opuszczać dom tylko po to, by odwiedzać kościół, szkołę, wizyty adwokackie i wizyty u lekarza, według Rossena. Nie wolno mu także korzystać z Internetu. Pojawił się w czwartek w sądzie federalnym, gdzie jego adwokat powiedział, że ma problemy ze zdrowiem psychicznym.

“Rodzina chce przeprosić za konsekwencje swojego zachowania rodzinom, które ucierpiały” – powiedział w czwartek reporterom Alan Eisner.

FBI twierdzi, że hakowanie przez kamerę internetową staje się coraz większym problemem, a Wolf ma nadzieję, że jej sprawa pomoże rzucić światło na problem i wzmocni innych, którzy go dotkną..

“(Moim przesłaniem jest), aby powiedzieć komuś, bo wiem, że niektóre z dziewcząt, które były zaangażowane w sprawę, nie miały możliwości porozmawiania z organami ścigania i uzyskania pomocy” – powiedział Wolf. “To sprawia, że ​​czuję się naprawdę dobrze że mogłem im pomóc, tak samo jak innym ludziom, którzy mogli przejść przez to samo. “

23 zdjęcia

Pokaz slajdów

Piękno królowej skandali

Mogą być piękne, ale konkurencja może stać się brzydka. Od szantażu do sabotażu, sprawdź spód obwodu widowiska.