Michael Phelps daje rywalowi przerażające spojrzenie na śmierć, inspirując #PhelpsFace

Spojrzenie śmierci Michaela Phelpsa stało się w pełni operacyjne i jest potężniejsze, niż możemy sobie wyobrazić.

OBEJRZYJ na stronie NBCOlympics.com: Michael Phelps wpatruje się w rywala

Rywal z RPA, Chad Le Clos, najwyraźniej irytował 19-krotnego złotego medalistę olimpijskiego z jego przedrasowymi wybrykami. Jak zły był Phelps? Pływak przypominał Anakina Skywalkera w chwili, gdy przemienił się w Dartha Vadera.

Le Clos rozgrzał się, tańcząc i grając w shadowboxing tuż przed Phelps, przed półtoramiesięcznymi półfinałami motyla w Rio de Janeiro.

To zainspirowało Phelpsa do nadania mu pełnego morderczego wyglądu mordercy, który szybko stał się hashtagiem #PhelpsFace, gdy ludzie wyobrażali sobie, co dzieje się w jego głowie..

Nic dziwnego, że Phelps kierował swoim wewnętrznym Hulkiem, biorąc pod uwagę jego najnowszą historię z Le Clos.

RPA pokonało Phelpsa, by wygrać złoto w 200 motywie w 2012 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, a następnie wyrzuciło go z zagranicy, podczas gdy Phelps rywalizował w mistrzostwach USA w zeszłym roku.

“Jestem po prostu bardzo szczęśliwy, że powrócił do swojej dobrej formy, więc nie może wyjść i powiedzieć:” Och, nie trenowałem “lub wszystkie te śmieci, o których mówił” – powiedział Le Clos Associated Naciśnij. “W przyszłym roku będzie Muhammad Ali-Joe Frazier.”

Cała rodzina wpadła w złowrogi akt, ponieważ twarz Phelpsa była prawie taka sama jak jego niemowlęcia, Boomer.

Michael Phelps and his infant son Boomer.
Dziecięcy syn Michaela Phelpsa, Boomer, zastanawiał się tylko: “Dlaczego miałbyś wyśmiewać mojego ojca i tak go rozgniewać?”Olimpiada NBC za pośrednictwem DZISIAJ

Oczywiście złość Phelpsa była złym pomysłem. Pokonał Le Closa o sekundę, aby zakończyć na drugim miejscu w swoim upale w poniedziałkową noc, zakładając oczekiwaną ostateczną rozgrywkę o złoto we wtorkowy wieczór..

“Starałem się nawet na niego nie spojrzeć” – powiedział po nagrzaniu Michele Tafoya z NBC. “Robi swoje, robię swoje. Patrzyłem na upał przede mną i widziałem, co się dzieje. Jestem oczywiście podekscytowany finałem. “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.