Michael Douglas oskarża: “myślał, że jest królem świata”

Kobieta, która pracowała dla Michaela Douglasa podczas jego kariery w latach osiemdziesiątych, powiedziała, że ​​aktor wielokrotnie nękał ją słownie i raz wystawił się przed nią..

“Myślał, że jest królem świata i że może mnie upokorzyć bez żadnej reperkusji” – pisała Susan Braudy w ekskluzywnym wywiadzie telewizyjnym z Kate Snow NBC News.

Michael Douglas mnie prześladował, twierdzi dziennikarka Susan Braudy

19 stycznia 2017 r03:37

Braudy pracował dla firmy producenckiej Douglasa przez trzy lata, podczas których często angażował się w rozmowy o charakterze seksualnym. Powiedziała, że ​​nieodpowiednie zachowanie aktora narastało w 1989 roku podczas spotkania roboczego w jego mieszkaniu.

“Zsunął się po podłodze, rozpiął pasek i wsunął rękę w spodnie, a ja mogłem zobaczyć, co robi. Potem zaczął coś w rodzaju pieszczot “- powiedziała. “I bardzo się bałam.”

Braudy powiedziała, że ​​była przerażona, aby mówić w tym czasie, ale zwierzyła się kilku przyjaciołom, którzy namawiali ją, aby pozostała cicho.

“Jeden z moich przyjaciół powiedział, że lepiej nie mówić o nim ludziom, ludzie się mnie bali”, powiedziała.

Michael Douglas
Michael Douglas na 38. dorocznym AFI Lifetime Achievement Awards w 2010 roku.Star Max / IPx

Douglas, 73, który zdobył nagrodę Akademii dla najlepszego aktora w 1988 roku, odmówił podania komentarza przez NBC News. Ale powiedział The Hollywood Reporter, że oskarżenie Braudy’ego było “niefortunnym i pełnym wymysłem”.

Wcześniej w tym miesiącu Douglas rozpoczął prewencyjny wysiłek przed publikacją opowiadania, rozmawiając z terminem ostatecznym.

“Nie mogę uwierzyć, że ktoś spowodowałby taki ból u kogoś innego”, powiedział w wywiadzie. “Może jest niezadowolona z tego, że jej kariera nie poszła tak, jak miała nadzieję, i trzyma się tej urazy”.

Douglas powiedział także, że Braudy nigdy nie narzekał na jego zachowanie w tym czasie, ale Braudy odrzuca roszczenie, mówiąc NBC News, że wielokrotnie przemawiała do aktora. Powiedziała też, że poszedłaby na policję, ale wtedy nie zdawała sobie sprawy, że działania Douglasa można uznać za przestępstwo.