Miasto Alaska otrzymuje darmową taryfę Taco Bell w locie po mistyfikacji

Mieszkańcy Betel na Alasce wiedzą z reklam telewizji kablowej, co oferują główne sieci fast-food: kurczak w KFC, hamburgery w McDonald’s i tacos w Taco Bell.

Po prostu nie byli w stanie tego uzyskać.

Miasto o długości 6200 osób znajduje się około 40 mil w głębi lądu od Morza Beringa na dalekiej Alasce, a najbliższa fast food, poza kanapką z Subway, znajduje się w Anchorage, 400 mil, a bilet w obie strony kosztuje 500 $.

Byli zachwyceni, gdy dowiedzieli się, że Taco Bell wkrótce otworzy restaurację.

Radość przerodziła się jednak w rozczarowanie. Ulotki informujące o przybyciu łańcucha były oszustwem – wynik, jak mówią policja, o sporze między dwoma mieszkańcami.

Ale nie wszystko stracone.

Dyrektorzy Taco Bell dowiedzieli się o tym pomieszaniu i zorganizowali ogromną ucztę na niedzielę. Przyleciały z Anchorage wystarczającą ilością składników, by wyprodukować 10 000 Doracos Locos Tacos.

Taco Bell zaoferuje darmową opłatę dla mieszkańców miasta. Było 950 funtów sezonowanej wołowiny, 300 funtów sałaty, 150 funtów sera cheddar, 500 funtów tłuszczu z kwaśnej śmietany i 300 funtów pomidorów.

Łańcuch jest przyzwyczajony do karmienia dużych grup ludzi w odległych miejscach.

“Jeśli uda nam się wyżywić ludzi w Afganistanie i Iraku, możemy wyżywić ludzi w Betel”, powiedział prezes firmy Greg Creed, odmawiając dyskusji o kosztach święta.

Wydarzenie w całej społeczności odbywa się we właściwym czasie.

Ponieważ jest to początek wakacji czwartego lipca, spodziewano się, że populacja wzrośnie, do 10 000, ponieważ ludzie z odległych wiosek przyjeżdżają na tydzień.

Police Sgt. Chris Salyers powiedział, że mistyfikacja wydawała się być rezultatem tego, że jeden mieszkaniec odwzajemnił się innym.

Ulotki ruszyły w czerwcu, ogłaszając otwarcie i zawierając numer telefonu, aby zadzwonić, aby zapytać o pracę w nowej restauracji. Numer należał do docelowej osoby.

Bethel ma dużą przemijającą populację, a ludzie przenoszą się z Dolnego 48 do pracy w centrum miasta. Miasto nie ma barów i wkrótce będzie miało swoje pierwsze kino, powiedziała Angela Denning-Barnes, dyrektor ds. Informacji w radiu KYUK.

Istnieje kilkanaście restauracji, z których większość ma podobne menu. Kilka restauracji oferuje meksykańskie jedzenie, ale cena jest wygórowana – 15 USD za burrito i ryż.

Metro jest dość popularne, ale zdobycie taco oznacza latanie do Anchorage.

“To trochę drogie taco”, powiedział Sam Blankenship, który pracuje dla miasta.

Loading...