Mets “Wilmer Flores krzyczy na pole po wysłuchaniu fałszywych doniesień, że został sprzedany do Milwaukee

Emocjonalny gracz New York Mets, który niesłusznie pomyślał, że właśnie został sprzedany, udowodnił w środę wieczorem, że rzeczywiście jest płacz w baseballu.

Mets shortstop Wilmer Flores pokazał ludzką stronę biznesu, gdy w środku 7-3 straty do San Diego Padres w Citi Field w Nowym Jorku, został poinformowany o raportach mediów społecznościowych, że został sprzedany do Milwaukee Brewery w ramach umowy dla pomocnika Carlosa Gomeza.

Jedyny haczyk? Handel nigdy się nie wydarzył.

Wilmer Flores
Emocjonalny Wilmer Flores, pokazany w ziemiance późno w środę w meczu New York Mets przeciwko San Diego Padres, wylewał łzy, gdy błędnie sądził, że został sprzedany do Milwaukee Brewers.Mike Stobe / Getty Images

Według wielu doniesień, transakcja spadła w środę wieczorem, a sprzeczne doniesienia wskazują, że istnieją obawy natury medycznej dotyczące zarówno stawu biodrowego Gomeza, jak i łokcia chirurgicznego Metsa “Zack Wheeler” po operacji Tommy’ego-Johna.

Dramat w terenie rozpoczął się, gdy fani dali Floresowi owację na stojąco w ostatnim ataku na koniec gry. Kiedy Flores zajął pole w kolejnej połowie inningu, nie mógł powstrzymać łez po tym, jak myślał, że opuszcza organizację, która podpisała go jako 16-latka z Wenezueli.

“Kiedy przyjechałem, by uderzyć, usłyszałem wszystkich, którzy wiwatowali, i powiedziałem:” Dlaczego? “. Nie ma powodu “- powiedział Flores reporterom.” Myślałem, że [handel] był jedynym powodem. Byłem smutny, będąc z Mets na zawsze i wszyscy moi koledzy z drużyny tutaj. Właśnie dlatego nabrałem emocji. “

Zazwyczaj gracze są wyciągnięci z boiska w trakcie gry, jeśli zostali sprzedani, ale menedżer Mets Terry Collins powiedział dziennikarzom, że zostawił Floresa, ponieważ nie był świadomy zawodu, dopóki trener ławki Bob Geren nie powiedział.

Wilmer Flores
Flores, 23, spędził całą swoją karierę w Mets od czasu wyjazdu z Wenezueli w wieku 16 lat.Mike Stobe / Getty Images

“Czuję się okropnie dla Wilmera” – powiedział później Collins – “Nie ma lepszego dzieciaka w tym klubie niż on, i mam nadzieję, że możemy przejść obok tego i przygotować się na jutro. Mamy kolejną grę do zagrania. “

Menedżer generalny Mets, Sandy Alderson, przeprosił Floresa po meczu.

“Niestety, media społecznościowe itp. Wyprzedziły fakty i mogły mieć negatywny wpływ na jednego z graczy, o których podobno chodziło,” powiedział Alderson dla ESPN. “To niefortunna sytuacja. Jest to coś, do czego osobiście się zwróciłem z zaangażowanym graczem i jest to jedna z rzeczy, które dzieją się dzisiaj z nowoczesną komunikacją itp..

“To niefortunna sytuacja, ale cokolwiek spekulowano w trakcie wieczoru, nie ma i nie będzie miało miejsca.”

Śledź pisarza TODAY.com Scott Stump na Twitterze i Google+.