Mąż planuje niezapomnianą niespodziankę flash-mob dla żony, która ma stwardnienie rozsiane

Po zobaczeniu, jak jego żona wyrywa się, widząc, jak ktoś w telewizji używa błyskotliwego motłochu, Carl Gilbertson zrobił notatkę, aby zrobić coś podobnego z okazji 10-lecia.

W zeszły weekend wykonał wyczyn, a film o osiągnięciach sprawił, że widzowie na całym świecie rozerwali się razem z żoną Gilbertsona, Laurą, która ma stwardnienie rozsiane.

Mąż orkiestruje niespodziankę flash-mob dla żony, która ma stwardnienie rozsiane

02.02.201601:07

Gilbertson, który mieszka w Liverpoolu w Anglii, zwerbował studentów z miejscowego college’u sztuk performatywnych do serenady Laura w ramach flash moba, który śpiewał “Just the Way You Are” Bruno Marsa.

“Kiedy się poznaliśmy, mimo że miała stwardnienie rozsiane, była w pełni sprawna, pracowała jako pielęgniarka dziecięca i byliśmy razem przez krótką chwilę, zanim nawet mi powiedziała, ponieważ to nic wielkiego”, wyjaśnia Gilbertson, 38 lat. e-mail do DZISIAJ.

“Więc piosenka była ważna tylko w tym sensie, że chciałem, żeby wiedziała, że ​​bez względu na to, co się zmieni, kocham ją taką jaka ona jest i że dla mnie jest idealna.”

Para poznała się 15 lat temu w nocnym klubie Liverpoolu. Chociaż Laura doświadczyła sporadycznych nawrotów stwardnienia rozsianego wtedy, “ona zawsze odskoczyła,” Gilbertson powiedział.

Carl Gilbertson surprised his wife Laura on their tenth wedding anniversary.
Laura Gilbertson w dniu ślubuDzięki uprzejmości Carla Gilbertsona

MS jest stanem neurologicznym, który wpływa na mózg i rdzeń kręgowy, co oznacza, że ​​może mieć wpływ na wszystko, od odczuć kończyn po wzrok, słuch i funkcje organizmu.

POWIĄZANE: Kobieta ze stwardnieniem rozsianym umieszcza film o sobie mający zajęcia online

Wkrótce po powrocie Gilbertsonów z miesiąca miodowego Laura doświadczyła poważnego nawrotu, z którego trudniej było wyzdrowieć. Kilka miesięcy później wycofała się z pracy i zaczęła korzystać z wózka inwalidzkiego.

Dzisiaj “inne niż oczywiste” 36-letnia Laura ma się dobrze, powiedział jej mąż.

“Ona nie czuje bólu, nic jej nie powstrzymuje, zaciąga mnie do musicali, których nie chcę oglądać i koncertów, gdzie nie wiem, co śpiewają” – żartował.

“Myślę, że chciałem zrobić zamieszanie z naszej 10-tej rocznicy, ponieważ ona była tak odważna w walce” – powiedział.

W zeszłą sobotę Gilbertson powiedział swojej żonie, że odwiedzają swoich rodziców w centrum ping-ponga Liverpoolu. Zamiast tego zorganizował dla członków rodziny i gości weselnych zgromadzenie na placu handlowym, gdzie podarował jej różę, gdy chór zaczął śpiewać do niej.

Mąż suprises wife with multiple sclerosis with anniversary flash mob
Gilbertsons, na ślubie brata CarlaDzięki uprzejmości Carla Gilbertsona

Film pokazuje, jak przezwycięża emocje, szczególnie pod koniec utworu, gdy grupa rozwija transparent, który mówi: “Laura Happy Anniversary”.

Film został obejrzany dziesiątki tysięcy razy na stronie YouTube dla Liverpoolu Media Academy, którego uczniowie pojawiają się w filmie, oraz na stronie na Facebooku, Love What Matters.

Gilbertson powiedział, że on i Laura “myślą, że to szalone”, że tak wielu ludzi na to patrzyło.

“Bardzo nas wzruszają ludzie, którzy powiedzieli” jak bardzo jesteśmy zakochani “, ponieważ to nie jest coś, co próbujemy. Tak po prostu jest – powiedział.

POWIĄZANO: Jamie-Lynn Sigler w dniu dzisiejszym: Dlaczego trzymałem moje stwardnienie rozsiane w tajemnicy przez 15 lat

Gilbertson wyraził wdzięczność za ogromny zespół wsparcia, na którym opiera się para, ponieważ często pracuje on w firmie przez wiele godzin. Powiedział, że flash mob służył również jako ukłon w stronę rodziców żony, którzy codziennie przychodzą do ich domu.

“Są typem ludzi, którzy nie chcą podziękowań, więc wiedząc, jak bardzo ich córka jest kochana, są w porządku”, powiedział.

Gilbertson jest również wdzięczny, że film pomógł zwrócić uwagę na stwardnienie rozsiane.

“Nie wszyscy mają tyle szczęścia, że ​​mamy taki zespół wsparcia i jeśli to sprawia, że ​​ludzie przestają myśleć o sąsiedzie, kolegi lub kimkolwiek, kto może walczyć, ale nie może poprosić o pomoc – to jest świetne” – powiedział.

“Nigdy nie mówimy o stwardnieniu rozsianym jako o sposobie definiowania Laury. W tej chwili powoduje to jej trudności i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ułatwić sobie te trudne sprawy, ale ona żyła normalnie, a ona będzie walczyć ze wszystkim, aby upewnić się, że dostanie tyle z powrotem, jak to tylko możliwe.

Śledź Eun Kyung Kim na Twitterze lub Facebooku.

Jak ta mama dwójki żyje ze stwardnieniem rozsianym

Mar 05.201504:20

Loading...