Lyle Menendez mówi o zabójstwie swoich rodziców w 1989 roku: żałuję tego każdego dnia

Lyle i Erik Menendez zamordowali swoich rodziców prawie 30 lat temu, ale sprawa braci Beverly Hills cieszy się coraz większą popularnością w nowej serii zbrodni badającej sensacyjny proces.

Megyn Kelly rozmawiała z Lyle Menendezem w wywiadzie telefonicznym z więzienia w środę w środę o tym, co doprowadziło do zabójstw w shotgunie, jego żale i zarzutach braci, że byli wykorzystywani przez rodziców.

Lyle Menendez o morderstwie rodziców: On i Erik byli “zaślepieni emocjami”

27 września 2017 r06:05

Wydarzenia są udramatyzowane w nowej czteroskładnikowej miniserialu NBC “Prawo i porządek prawdziwa zbrodnia: Bracia Menendez”.

“Nie sądzę, że chcę w jakikolwiek sposób, patrząc wstecz, być sędzią i ławą przysięgłych działań mojego ojca lub mojej matki” – powiedział – “To naprawdę, żal każdego dnia, żal każdego dnia, ale jednocześnie nie mogę uciec od tego, co się stało, niż mogę uciec od wspomnień tego, co mi się przydarzyło. “

49-letnia Lyle wykonuje wyroki dożywocia w więzieniu w Mule Creek w Ione w Kalifornii, podczas gdy 46-letni Erik odbywa karę dożywotniego więzienia w Zakładzie Korekty Richarda J. Donovana w San Diego. Bracia pozostają w stałym kontakcie i mają obie, odkąd pobrali się od czasu uwięzienia.

Lyle Menendez przemawia jako premierowe premiery serialu “Prawo i porządek”

27 września 2017 r05:39

W dniu 20 sierpnia 1989 roku, Jose Menendez, 45, został postrzelony w tył głowy, a jego żona, Kitty, 47, została zastrzelona 15 razy w ich rezydencji Beverly Hills. To bracia, którzy w tym czasie mieli 21 i 18 lat, zamienili broń na własnych rodziców.

Bracia początkowo próbowali obwiniać ataki na trafienie mafijne lub transakcję nieudaną. Jednak po siedmiu miesiącach śledztwa zostali aresztowani. Prokuratorzy powiedzieli, że zabili swoich rodziców, aby uzyskać kontrolę nad majątkiem wartym 14 milionów dolarów, podczas gdy bracia twierdzili, że byli zmotywowani przez całe życie nadużyć.

Lyle twierdzi, że zabójstwa nie zostały zaplanowane.

“Tak, nie było planu” – powiedział – “To znaczy, nie było alibi, żadnego planu … szalonym pomysłem byłoby użyć strzelby w Beverly Hills. Domy znajdują się dosłownie 10 metrów od siebie, a posterunek policji jest oddalony o ćwierć mili.

“Nie ma zdrowej osoby, która miałaby taki plan”.

Żonaty, gra w szachy: Jakie jest dzisiaj życie dla braci Menendez

Wrz 02.201604:49

Utrzymuje, że nadużycia ze strony ojca ostatecznie doprowadziły do ​​tego, że bracia się wyrwali.

“Naprawdę nie było dyskusji o zabijaniu moich rodziców” – powiedział – “Nie znałem szczegółów tego, co wydarzyło się między moim bratem a moim ojcem, i kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem, miałem trochę taka sama reakcja jak niektórzy ludzie – jak mogłeś się nie opierać, dlaczego mi nie powiedziałeś, dlaczego nie uciekłeś, dlaczego nie walczyłeś przeciwko swojemu ojcu??

Proces z udziałem braci z 1993 r. Stał się widowiskiem transmitowanym na żywo w telewizji sądowej z dwoma jury, po jednym dla każdego brata, który ostatecznie został zablokowany. Bracia zostali ponownie osądzeni w 1995 r. Bez kamer i jednego jury, który skazał ich za morderstwo.

“Law & Order True Crime: The Menendez Brothers” miał premierę w NBC we wtorek wieczorem i potrwa do 17 października.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.