Księgowy w stanie Missouri ma poślubić księżniczkę Ugandy

Afrykańska księżniczka mogła nie przyjechać do Ameryki, aby znaleźć mężczyznę, który mógłby się ożenić, ale zrobiła to właśnie po tym, jak zakochała się w amerykańskim księgowym. Oboje wyślą w tę sobotę, zgodnie z raportami.

Ugandyjska księżniczka Ruth Komuntale, lat 23, ukończyła studia w American University w Waszyngtonie w zeszłym roku. Jej narzeczony, 30-letni Christopher Thomas, pracuje w Discovery Channel w pobliskiej Silver Spring, Md. Zaproponował w miejscowym lokalu Ruth’s Chris Steak House, zgodnie z artykułem na stronie informacyjnej absolwentów amerykańskiego uniwersytetu..

Obraz: CORRECTION-UGANDA-ROYALS-WEDDING-US
Księżniczka Ruth Komuntale (C) królestwa Ugandyjskich Toro pozuje z dziećmi przed ceremonią wprowadzenia, w wiosce Gweri, osiem kilometrów od Fort Portal, 15 listopada 2012. Komuntale poślubi Christophera Thomasa, młodszego księgowego z Missouri, pracującego dla Discovery Channel w Stanach Zjednoczonych W ramach ceremonii Thomas musi zostać oficjalnie wprowadzony i zaakceptowany przez rodzinę królewską Toro. Para ma się pobrać 17 listopada 2012 r. AFP PHOTO / MIchele SibiloniMICHELE SIBILONI / AFP / Getty ImagesMichele Sibiloni / AFP

W Ugandzie życie księżniczki rozcina się w tabloidach, a jej twarz często zdobi okładki czasopism. W D.C. utrzymywała swój królewski status w spokoju i ostrożnie zaczęła poznawać swojego amerykańskiego beau, zgodnie z artykułem American University.

Dopiero ich zaręczyny, że mieszkańcy Missouri naprawdę uświadomili sobie rolę księżniczki w królestwie Toro w Ugandzie.

Obraz: UGANDA-ROYALS-WEDDING-US
Księżniczka Ruth Komuntale z królestwa Ugandyjskiego Toro (L) i amerykańska narzeczona Christopher Thomas (R) pozują ze zwyczajowymi aktami małżeństwa, biorąc udział w ceremonii wręczenia nagród, w wiosce Gweri, osiem kilometrów od Fort Portal, w Ugandzie, 15 listopada 2012. Komuntale poślubi Thomasa, młodszego księgowego z Missouri, pracującego dla kanału Discovery w USA, w ramach ceremonii Thomas musi zostać formalnie przyjęty i zaakceptowany przez rodzinę królewską Toro. Para ma się pobrać 17 listopada 2012 r. AFP PHOTO / MIchele SibiloniISAAC KASAMANI / AFP / Getty ImagesIsaac Kasamani / AFP

“Nie poślubiasz Ruth; Poślubiasz całe królestwo “, ostrzegł Thomas, według raportu absolwentów.

Rozpoczęły się uroczystości weselne. Thomas został formalnie wprowadzony i przyjęty przez rodzinę królewską w czwartek, zgodnie z Getty Images. Niektórzy Ugandyjczycy woleliby, by ich księżniczka poślubiła Ugandyjczyka, zgodnie z dziennikiem Ugandy Nowe widzenie, ale inne kobiety widzą małżeństwo jako bajkę, która daje nadzieję.

Komuntale pracuje teraz w D.C. w City Gate, organizacji non-profit pomagającej upośledzonym dzieciom, ale księżniczka inspiruje do rozpoczęcia działalności charytatywnej dla potrzebujących kobiet i dzieci w Ugandzie, zgodnie z amerykańskim uniwersytetem.

Obraz: UGANDA-ROYALS-WEDDING-US
Księżniczka Ruth Komuntale z królestwa Ugandyjskiego Toro pozuje do zdjęcia przed ceremonią wprowadzenia, w wiosce Gweri, osiem kilometrów od Fort Portal, w Ugandzie, 15 listopada 2012. Komuntale poślubi Christophera Thomasa, młodą księgę z Missouri, pracującą dla Discovery Kanał w USA W ramach ceremonii Thomas musi zostać oficjalnie wprowadzony i zaakceptowany przez rodzinę królewską Toro. Para ma się pobrać 17 listopada 2012 r. AFP PHOTO / MIchele SibiloniISAAC KASAMANI / AFP / Getty ImagesIsaac Kasamani / AFP

Para planuje podzielić swój czas między Ugandę a USA.