Konfigurowanie: 5 kroków do otwarcia sklepu

Lokalni sprzedawcy detaliczni w całym kraju mają nadzieję, że największy dzień pingowania w okresie świątecznym nastąpi dwa dni po Święcie Dziękczynienia w Small Business w sobotę. Około 3000 dzielnic już podpisało się, by wesprzeć ten dzień, co w ubiegłym roku przyniosło około 5,7 miliarda dolarów wydatków konsumenckich z niezależnymi kupcami, wynika z danych American Express. (American Express jest sponsorem DZISIAJ.)

KLG reflektory lokalne Back 40 Mercantile

26 listopada 2014 r04:52

Przedsiębiorcy – zarówno otwarci, jak i aspirujący – chętnie wykorzystują to zainteresowanie. Ale otwarcie własnej piekarni, sklepu z odzieżą lub mebli może być trudnym zadaniem bez pasji i wytrwałości, aby przetrwać wzloty i upadki. Przygotowywanie się na długo przed otwarciem drzwi do sklepu stacjonarnego może pomóc w uniknięciu potencjalnych pułapek. Jeśli chcesz skonfigurować własne, oto 5 kroków, które pomogą Ci zacząć od początku.

Lokalizacja jest krytyczna. Wykonaj próbne uruchomienie w wyskakującym sklepie. Tylko dlatego, że obszar miasta lub lokalne centrum handlowe ma znaczny ruch pieszy, nie musi oznaczać, że jest to właściwe miejsce dla typu klienta, którego będziesz potrzebować. “Wszystko zależy od lokalizacji, lokalizacji, lokalizacji” – mówi Melinda Emerson, założycielka SucceedAsYourOwnBoss.com. Zanim zostaniesz zamknięty w standardowej pięcio- do dziesięcioletniej dzierżawie, “chcesz zrozumieć, skąd bierze się ruch pieszy” – mówi Emerson. Wiedza o tym, kim są Twoi kupujący i identyfikacja grupy docelowej, pomoże znaleźć najlepszą lokalizację dla Twojego sklepu. “Sprawdź swój pomysł za pomocą” pop-up “location”, która pozwala wynająć miejsce krótkoterminowe. Na przykład sklep internetowy startupowy Storefront (www.thestorefront.com) łączy właścicieli sklepów i właścicieli nieruchomości z lokalami handlowymi w Nowym Jorku, Chicago, Los Angeles i San Francisco za 150 USD do 1500 USD dziennie.

Oblicz swój budżet, zanim pójdziesz dalej. Opracowanie trzyletniego biznesplanu może pomóc (i potencjalnym kredytodawcom) dowiedzieć się, jakich kosztów można się spodziewać. Przejdź na stronę internetową Małej Administracji Stanów Zjednoczonych pod adresem www.sba.gov i / lub porozmawiaj z doradcą w lokalnym Centrum Rozwoju Małych Firm, aby uzyskać bezpłatną pomoc w pisaniu swojego planu. “Zidentyfikuj dostępny kapitał i ustal budżet” – mówi Nicole Leinbach Reyhle, założycielka internetowej publikacji Retail Minded (www.retailminded.com). “Zawsze dobrze jest przeznaczyć dodatkowe pieniądze na” zaskakujące “wydatki.” Ale upewnij się, że omawiasz podstawy: zastanów się, ile pieniędzy musisz wynająć lub wydzierżawić, jak również koszt zapasów, personelu, materiały reklamowe i wystawowe, komputer lub dostawca punktów sprzedaży oraz marketing i reklama.

Bądź kreatywny dzięki finansom. Po pierwsze, przygotuj się na wniesienie znacznej części własnych pieniędzy do swojej firmy. Kredytodawcy chcą wiedzieć, że chcesz dokonać zakupu w swoim sklepie, zanim to zrobią. Następnie skontaktuj się ze znajomymi i rodziną. Jeśli zainwestowali, może być bardziej niechętnie, aby stracić swoje pieniądze niż własne. Uzyskanie kredytu bankowego może być trudne, ponieważ wielu pożyczkodawców nie będzie udzielać pożyczek małym przedsiębiorstwom rozpoczynającym działalność bez doświadczenia. Porozmawiaj z innymi firmami, które odniosły sukces, używając pożyczkodawców typu peer-to-peer, takich jak platformy crowdfundingowe, w których ludzie pożyczają pieniądze firmie i otrzymują zwrot w trakcie trwania pożyczki. Pożyczka o wartości 5 000 USD lub 10 000 USD może mieć duże znaczenie dla małej firmy, mówi Jill Johnson, założycielka i CEO Instytutu Przywództwa Przedsiębiorczości w Newark, New Jersey. “To może pozwolić ci zrobić pilota lub uzyskać sprzęt, który będzie działał wydajniej.”

Spraw, aby marketing był głównym priorytetem. Duża część budżetu nowego sklepu często trafia na marketing i reklamę, aby pozyskać pierwszych klientów w drzwiach. “Media społecznościowe są niezwykle cenne” i znacznie tańsze niż tradycyjne reklamy – mówi Reyhle. Sprawdź niektóre z bezpłatnych zasobów marketingowych w witrynie Small.com (www.small.com), stronie internetowej firmy American Express, aby pomóc niezależnym sprzedawcom detalicznym w promocji ich działalności. Kilka dodatkowych wskazówek: “Word of mouth znacznie przewyższają wszelkie media, które można kupić. Pomyśl o trzech rzeczach, które robisz, czego nie robią twoi konkurenci, i umieść to na wizytówce i stronie internetowej “mówi Marc Wilson, konsultant ds. Sprzedaży detalicznej w sieci Virginia Small Business Development Center. “Upewnij się, że Twoja firma jest pierwszą wizytówką, która pojawia się, kiedy niektórzy szukają jej w Google.”

Nie bój się pytać o to, czego nie wiesz. “Posiadanie zespołu wsparcia jest tak ważne” – mówi Johnson z IFEL. “Zbyt często przedsiębiorcy podejmują decyzje w próżni. Potrzebujesz ludzi z prawdziwym doświadczeniem, którzy udzielą ci szczerych opinii. “Adwokat, księgowy, doradca biznesowy i / lub finansowy prawdopodobnie dostrzegą potencjalne wyzwania dla biznesu, zanim zrobisz, jak twierdzi Johnson, z pozwoleń i licencji, które mogą być wymagane do praktyczna struktura prawna dla Twojej firmy. Organizacje non-profit, takie jak IFEL, a także lokalne biura SBA i centra Small Business Development oferują bezpłatne programy doradcze i szkoleniowe, które pomogą w uruchomieniu sklepu i pomogą mu w dalszym rozwoju.