Joyce Mitchell mówi Mattowi Lauerowi w swoim pierwszym wywiadzie: “Właśnie przeszło mi przez głowę”

W ekskluzywnym wywiadzie Joyce Mitchell, nowojorska szwaczka więzienna, która przyznała się do pomocy więźniom Richardowi Mattowi i Davidowi Sweatowi, uciekła z więzienia Clinton Correctional Facility, mówi Matt Lauer z TODAY: “Właśnie przeszedłem przez głowę”.

Joyce Mitchell zasiada z Mattem Lauerem na pierwszą w historii rozmowę

11 września 2015 r00:25

“Przechodziłem przez punkt w moim życiu – wielu ludzi przechodzi przez depresję, wiele osób przechodzi przez to, I właśnie dostałem się przez głowę i nie mogłem wyjść. nikomu, nie mogłem powiedzieć o tym mężowi, nie mogłem powiedzieć mojej rodzinie, nie mogłem powiedzieć o tym moim współpracownikom, nie mogłem komukolwiek powiedzieć, nie ma nikogo, komu mógłby powiedzieć, “wyjaśnił Mitchell.

Mitchell, 51, usiadła z Lauer w więzieniu hrabstwa Clinton, gdzie czeka na wyrok.

Joyce Mitchell and Matt Lauer
DZISIAJ

Zapytany, czy Richard Matt miał “pełną kontrolę” nad nią, Mitchell odpowiedział twierdząco: “Tak, był w tym dobry”.

Mitchell przyznał się do winy, że wprowadził kontrabandę do więzienia więziennego Clinton w Dannemorze, przestępstwo i ułatwienie kryminalne, wykroczenie. Ona może dostać nawet siedem lat, kiedy zostanie skazana.

Spowiedź Joyce Mitchell wyszczególnia, co zrobiła, czego nie zrobi

29.2.201502:40

Po trzech tygodniach ucieczki w pobliżu granicy z Kanadą Matt został zastrzelony 26 czerwca, a Sweat został zastrzelony 28 czerwca.

POWIĄZANE: Przeczytaj zeznania Joyce Mitchell na policji

Wywiad odbędzie się w dwóch częściach DZISIAJ, w poniedziałek i piątek, 14 i 18 września, a także jako specjalna dwugodzinna data w piątek, 18 września o godzinie 21:00. ET.

Agent graniczny mówi o zabójstwie zbiegłego więźnia Richarda Matta

27 sierpnia 2015 r02:28