Joe Biden robi wrażenie, gdy Prezydent Obama zaskakuje go Medalem Wolności

To przyjaźń Białego Domu uruchomiła milion memów.

Prezydent Barack Obama i wiceprezydent Joe Biden zwrócili szczególną uwagę na ich bliską przyjaźń podczas ośmiu lat wspólnej pracy, aw czwartek ich więź zajęła główne miejsce, gdy Obama zaskoczył Bidena, przyznając mu prezydencki Medal Wolności, najwyższego w kraju cywila. honor, podczas ceremonii w Białym Domu.

Joe Biden ociera łzy, gdy Obama przyznaje mu Medal of Freedom

Jan.13.201703:05

Obama rozpoczął ceremonię niespodzianki, mówiąc, że chciał oddać hołd “najlepszemu wiceprezydentowi, jakiego Ameryka kiedykolwiek miała”.

“Daje to również Internetowi ostatnią szansę, aby porozmawiać o naszym bromie”, zażartował, gdy tłum i Biden wybuchnęli śmiechem.

Obama opisał, w jaki sposób przyszedł wybrać Bidena jako swojego towarzysza i podał szczegóły dotyczące wydarzeń ze wspólnego czasu, a nawet ujawnił, że on, pierwsza dama Michelle Obama i ich córki, Malia, 18, i Sasha, 15, uważają siebie za “honorowych Bidensa . “

Zobacz pełne uwagi z niespodzianki Bidena Medal of Freedom Ceremony

Jan.12.201724:41

Zobacz najważniejsze wydarzenia z wideo w poniższym wideo:

Obama także zeznał charakter i ciepło Biden. “Jeśli nie możesz podziwiać Joe Bidena jako osoby, z którą masz problem”, powiedział Obama, cytując republikańskiego członka senatu. “On jest tak dobry jak człowiek stworzony przez Boga”.

Emocjonalna rodzina Bidenów dzięki, Obama podczas uroczystej ceremonii niespodzianki

Jan.12.201702:29

Łzawy Biden stanął, gdy prezydent przymocował medalik na szyi, a gdy nadszedł czas, by mówić, ułożył górę uwielbienia z powrotem na swoim kumplu, ukazując, jak obaj utknęli razem przez triumfy i tragedie..

ZWIĄZANE Z: Joe Biden zaproponował 5 razy żonę Jill przed ślubem

“Nigdy nie spotkałem prezydenta – i niewielu ludzi, których kiedykolwiek spotkałem w całym swoim życiu, mogę liczyć na mniej niż jedną rękę – którzy mieli uczciwość, przyzwoitość i poczucie potrzeb innych ludzi, tak jak wy, “Biden powiedział, a później ujawnił, jak oparł się na Obamie, gdy jego syn, Beau, były prokurator generalny stanu Delaware, przegrał bitwę na raka.

Biden powiedział, że wiceprezydent Obamy był zaszczytem: “Mogę powiedzieć, że byłem częścią podróży niezwykłego człowieka, który zrobił niezwykłe rzeczy dla tego kraju”.

“Nie zasługuję na to”, powiedział Biden o swoim medalu. “Ale wiem, że pochodziło to od serca prezydenta”.