Jenna Bush Hager udostępnia rzadkie zdjęcia pierwszej wizyty białego córki Obamy w Białym Domu

W swym szczerego listu do córek prezydenta Obamy, gdy przygotowują się do opuszczenia Białego Domu, Barbara Bush i Jenna Bush Hager przypominają sobie pierwsze spotkanie z Malią i Sashą na terenie nowej rezydencji, którą wkrótce nazwaliby domem.

JUŻ DZIŚ, Jenna podzieliła się niektórymi z tych rzadko oglądanych zdjęć z tego pierwszego spotkania.

Jenna Bush Hager and Barbara Bush welcome Malia and Sasha Obama to a tour of the White House
Jenna Bush Hager przedstawia Malia i Sasha Obamę personelowi Białego Domu podczas trasy koncertowej 18 listopada 2008 roku.Joyce N. Boghosian / White House Zdjęcie

Wspomnienia zostały opisane w liście pożegnalnym, który ona i jej siostra bliźniaczka napisali do sióstr Obamy.

“Malia i Sasha, osiem lat temu w zimny listopadowy dzień, przywitaliśmy was na schodach Białego Domu. Widzieliśmy zarówno światło, jak i ostrożność w twoich oczach, gdy patrzyłeś na swój nowy dom “, napisali.

Siostry Busha przypomniały sobie, że mają czas wolny od pracy i wracają do Waszyngtonu, aby zagrać przewodnika po młodych dziewczynach, które zastąpią je jako “pierwsze dzieci”.

Laura Bush, Jenna Hager and Barbara Bush welcome Malia and Sasha for a tour of the White House.
Sasha Obama ześlizguje się po pochylni, gdy jej siostra Malia patrzy na rodzinę Bushów.Joyce N. Boghosian / Biuro Białego Domu

“Czterej z nas wędrował po majestatycznych salach domu, do których nie miałeś innego wyjścia, jak tylko się wprowadzić” – piszą.

“Kiedy zsunąłeś się po balustradzie solarium, tak samo jak 8-latkowie i znowu 20-latkowie, którzy ścigali naszą młodość, twoja radość i śmiech były zaraźliwe.”

Jenna and Barbara Bush give a White House tour to Sasha and Malia Obama
Malia Obama zjeżdża z rampy w rezydencji Białego Domu.Joyce N. Boghosian / Biuro Białego Domu
FUNT, Jenna, Barbara and GWB welcome Michelle Obama, her mother, Marian Robinson, and her children Malia and Sasha to a tour of the White House Tuesday, Nov. 18, 2008 in Washington, D.C.
Sasha Obama trzyma się mocno poręczy w rezydencji Białego Domu.Joyce N. Boghosian / White House Zdjęcie

Młodym dziewczętom pokazano słynną sypialnię Lincolna, a także “sypialnie, które kiedyś były nasze” – pisały siostry Busha.

The Bush girls give the Obama girls a tour of the White House.
Dziewczyny z Busha dają dziewczynom Obamy wycieczkę po Białym Domu.Joyce N. Boghosian / White House Zdjęcie

Ale może najbardziej ekscytujące dla młodych dziewcząt Obamy: niezbyt tajne dodatki do życia w ich nowym domu. Wśród nich prywatna kręgielnia i kino.

Barbara and Jenna Bush give Malia and Sasha Obama a White House tour in 2008
Sasha Obama cieszy się wygodnymi fotelami w kinie White House.Joyce N. Boghosian / White House Zdjęcie

JUŻ DZISIAJ, Jenna powiedziała, że ​​ona i jej siostra odnalazły życie po Białym Domu jako “naprawdę wspaniałe” i mam nadzieję, że Malia i Sasha będą mieli podobne doświadczenia.

Barbara and Jenna Bush give Malia and Sasha Obama a White House tour in 2008
Sasha Obama, z siostrą Malia i Jenną Bush Hager, bawią się machając od Balkonu Trumana Białego Domu.Joyce N. Boghosian / White House Zdjęcie

“To niesamowite, jak szybko mijają osiem lat i jak stały się tymi naprawdę niewiarygodnymi kobietami i chcieliśmy tylko upewnić się, że wiedzą” – powiedziała.

Posłuchaj emocjonalnego listu Jenny Bush Hager i Barbary Bush do Sashy i Mali

Jan.13.201705:37