Jenna Bush Hager mówi dziadek George H.W. Bush jest smutny, ale “dobrze”

George H.W. Bush utrzymał wysoki nastrój pomimo utraty ukochanej żony i hospitalizacji z powodu zakażenia krwi w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Jenna Bush Hager przedstawiła aktualizację stanu swojego dziadka pierwszego dnia w Studio 1A od śmierci babci Barbary Bush w dniu 92 kwietnia 17.

Jenna Bush Hager dzieli się informacjami na temat zdrowia, pogrzebu babci George’a W. Busha

23 kwietnia 2014 r00:46

“Jest smutny, ale ma się dobrze” – powiedziała Jenna. “Ostatnim razem, gdy rozmawialiśmy z nim, on jadł grilla”.

Bush, 93, został hospitalizowany z powodu zakażenia krwi w niedzielę, jeden dzień po tym, jak były prezydent uczestniczył w pogrzebie dla swojej żony w wieku 73 lat. On pozostanie w Houston Methodist Hospital przez weekend i jest w “świetnych humorach”, gdy kontynuuje swoje zdrowie, jego rzecznik ogłosił w piątek.

Ma postać choroby Parkinsona, aw ostatnich latach również był hospitalizowany z powodu chorób układu oddechowego, ale ma nadzieję, że uda mu się odzyskać wystarczająco dużo, by wyruszyć w podróż do rodzinnego ośrodka w Kennebunkport w stanie Maine w przyszłym miesiącu..

George H.W. Bush hospitalizowany z zakażeniem krwi

24 kwietnia 2014 r02:35

“On świetnie sobie radzi” – powiedziała Jenna. “Jest zorientowany na cel i chce dostać się do Maine. Myślimy, że on tam pojedzie. “

Hager był także wdzięczny za wylanie hołdów dla Barbary w następstwie śmierci pierwszej z nich, w tym osób stojących przy drogach na jej procesję pogrzebową w Teksasie.

George H.W. Bush wita żałobników przed pogrzebem Barbary

21 kwietnia 2014 r02:44

“Wiesz, co jest tak niesamowitego, to słyszeć, jak bardzo jest kochana” – powiedziała Jenna. “Kochaliśmy ją, ale pojechaliśmy z Houston do College Station, aby pogrzebać ją obok córki, a ulice, drogi były pełne ludzi.

“Ludzie trzymający perły, tak bardzo przejmowali się naszą rodziną, aby poczuć tę miłość”.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.