Jeb Bush, Jenna Bush Hager wspominają Barbarę Bush – zobacz ich wzruszające hołdy

Mieszanina śmiechu i łez wypełniła wczoraj Kościół Episkopalny św. Marcina w Houston w Teksasie, kiedy rodzina i przyjaciele świętowali życie Barbary Bush, która zmarła w zeszłym tygodniu w wieku 92 lat..

Syn byłej pierwszej damy, Jeb Bush, wygłosił mowę emocjonalną, opisując ją jako najlepszy wzór do naśladowania w świecie.

Jeb powiedział, że jego matka nauczyła go i jego rodzeństwo “znaczenia takich rzeczy, jak mówienie” proszę “i” dziękuję “i spożywanie ich brokułów,” żartobliwie dodając, że jej uczniowie nie zawsze byli doskonali “i to jest mało powiedziane.”

“Nazwała swój styl życzliwą dyktaturą, ale szczerze mówiąc, nie zawsze była życzliwa” – wyjaśnił tłumowi około 1500 na prywatnym pogrzebie..

Jeb Bush: Barbara Bush była “najlepszym wzorem do naśladowania na świecie”

2 kwietnia 2014 r00:47

Ale Barbara, która w jej rodzinie była znana jako “egzekutorka” z powodu jej twardej miłości, była również znana z tego, że jest autentyczna i autentyczna. Jeb z miłością mówiła o jej charakterystycznym wyglądzie, o plastikowym perłowym wyglądzie i o tym, że nie farbowała włosów, dławiąc się, gdy dodał: “Była piękna aż do śmierci.”

Łzy naprawdę zaczęły płynąć, gdy były gubernator Florydy skupił się na 73-letnim małżeństwie swoich rodziców.

Dziewięćdziesiąt trzy-letni George H.W. Bush, który nosił skarpetki o tematyce książkowej, aby oddać hołd zaangażowaniu żony w pisanie piśmiennictwa, rozpłakał się, gdy Jeb podzieliła się pięknym listem, który napisał jej w 49. rocznicę ślubu.

Wnuczki Noelle Lucila Bush, Jenna Bush Hager, Marshall Lloyd Bush Rossi, Nancy LeBlond Sosa, Ashley Walker Bush i Georgia Grace Koch po kolei wykonały lekturę przysłów.

Były US first lady Barbara Bush funeral
Jenna Bush Hager przemawia podczas pogrzebu dla byłej Pierwszej Damy Barbary Bush w Houston w Teksasie.Brett Coomer / EPA

Walcząc o łzy, Jenna czytała z Księgi Przysłów 31: 25-28, mówiąc: “Siła i godność to jej ubranie (…) otwiera usta mądrością, a nauka dobroci jest na jej języku”.

W zeszłym tygodniu korespondentka DZIŚ, która w zeszłym tygodniu podzieliła się wzruszającym listem z DZISIAJ, żegnając się z ukochanym “Ganny”, walczyła ze łzami, aby przeczytać jej część.

Inni na pogrzebie złożyli byli prezydenci i pierwsze panie Barack i Michelle Obama oraz Bill i Hillary Clinton, a także obecna pierwsza dama Melania Trump, która nazwał Barbarę “nieustraszoną Pierwszą Damą” we wcześniejszym oświadczeniu.

Pogrzeb Barbary Bush: Oglądaj pochwalne emocje

21 kwietnia 2014 r02:20

Gdy rodzina, przyjaciele i naród opłakują utratę pierwszej kobiety, Jeb podzieliła się upliftingową anegdotą na temat jej ostatnich dni.

“Ostatni raz, gdy byłem z nią, poprosiłem ją o umieranie. Czy była gotowa do wyjścia? Czy była smutna? “Powiedział:” Nie tęskniąc, powiedziała: “Jeb, wierzę w Jezusa, jest moim zbawicielem, nie chcę zostawić twojego ojca, ale wiem, że będę w pięknym miejscu. “”

Spójrz na pamiętne chwile Barbary Bush na DZISIAJ

21 kwietnia 2014 r05:19