Gra dla dzieci (er): Rown man ponownie tworzy słodkie zdjęcia dziecka

Pedał Thomas photographs her roommate, actor Mick Bleyer, dressing up like a baby for their hilarious blog.
Molly Thomas fotografuje swojego współlokatora, aktora Micka Bleyera, ubieranie się jak dziecko na ich wesołym blogu.mypreciousroommate.blogspot.com / Today

Może to być irytujące, gdy twoi znajomi przeładowują Facebooka zdjęciami swoich dzieci, więc ludzie za blogiem Mój cenny współlokator wziął sprawy w swoje ręce, ponownie ustanawiając zdjęcia dziecka za pomocą dorosłego mężczyzny zamiast uroczego niemowlęcia.

Na stronie znajduje się kilkaset zdjęć aktora Micka Bleyera w trybie pełnoekranowym, ssących smoczki, noszących śliniaki, a nawet trzymających stopę w ustach. Bleyer i współlokator Molly Thomas wpadli na ten pomysł w czerwcu 2011 r. Po obejrzeniu zdjęcia przyjaciela noworodka w koszu na pranie.

Bleyer models his poses on photos of babies he and Thomas collect from friends.
Bleyer modeluje swoje pozy na zdjęciach dzieci, które on i Thomas zbierają od przyjaciół.mypreciousroommate.blogspot.com / Today
mypreciousroommate.blogspot.com / Today

“Żartowaliśmy sobie bezceremonialnie, że powinien się rozebrać, a ja powinienem zrobić mu zdjęcia w koszu na pranie”, powiedział TODAY.com Thomas, który jest także aktorem. “Wtedy zdaliśmy sobie sprawę z tego, co to było ekscytujące: Mick dosłownie rozebrał – zasłoniłem oczy – wszedł do mojego kosza na bieliznę, który przycupnęliśmy na jego biurku … w godzinę później mieliśmy bloga.”

mypreciousroommate.blogspot.com / Today
mypreciousroommate.blogspot.com / Today

Odtąd Thomas i Bleyer gromadzili zdjęcia dzieci od znajomych i kilka zewnętrznych zgłoszeń (“Jeśli naprawdę kopiesz, zobaczysz jednego lub dwóch jako dziecko” – przyznał Thomas), a następnie sfotografowałeś Bleyera w zabawnych rekonstrukcjach , wraz z niezbędnymi rekwizytami i strojami.

mypreciousroommate.blogspot.com / Today
mypreciousroommate.blogspot.com / Today

“Połowa zabawy dla nas polega na tworzeniu rekwizytów z papieru budowlanego i rzeczy w całym domu” – mówi Thomas, który mieszka z Bleyerem od sześciu i pół roku. “Musieliśmy kupić pieluchy dla dorosłych”.

mypreciousroommate.blogspot.com / Today

“My Precious Roommate” zyskało wielu fanów od samego początku, choć bloga przyciąga także nieoczekiwana uwaga. “Myślę, że strona z pornografią opublikowała niektóre z naszych zdjęć” – powiedział Thomas. “To z pewnością nie był nasz zamiar, ale myślę, że każdy jest inny.”

Ale dla Thomasa, który ma około 30 lat, projekt posłużył jako sposób na porównanie własnego życia z jej przyjaciółmi, którzy mają dzieci.

mypreciousroommate.blogspot.com / Today

“Całą prawdą jest, że dorastałem myśląc, że będę żonaty z dziećmi w moim wieku.Myślę, że ten blog jest sposobem porównywania życia, które myślałem, że będę miał w tym momencie i życia, które faktycznie mam (które kocham ) i jak różne są one i jak głupie to wszystko “, powiedziała. “Myślę, że moja podświadomość w końcu zrozumiała to wszystko, gdy zobaczyłem dziecko w tym koszyku.”