Główne atrakcje w Chocolate Town, USA

Gdzie indziej, ale Hershey, czy mógłbyś znaleźć się na skrzyżowaniu Chocolate Avenue i Cocoa Avenue, stojąc pod latarnią w stylu jak Hershey Kiss? Miejsce pachnie nawet czekoladą, zwłaszcza gdy wieje wietrzyk z Hershey Factory, największej fabryki czekolady na świecie, o powierzchni dwóch milionów metrów kwadratowych. Ale słodki materiał jest tylko częścią odwołania – Hershey jest także domem dla najlepszego parku rozrywki na północnym-wschodzie, według magazynu FamilyFun (którego firma matka, Disney, zdaje się wiedzieć o paru tematach).

Hershey ma wiele powodów, aby utrzymać rodziny w ruchu przez co najmniej trzy lub cztery dni. Najważniejsze atrakcje to:

Będziesz potrzebował co najmniej dwóch dni, aby zrobić to wszystko w tym nie można przegapić przeznaczenia, które z każdym rokiem jest coraz lepsze. Istnieje ponad 60 przejażdżek i atrakcji, w tym 11 kolejek górskich, ponad 20 przejażdżek dla dzieci i kilka koncertów. W zeszłym roku Hersheypark obchodził 100-lecie swojego istnienia, otwierając The Boardwalk, hołd dla nadmorskich kurortów wschodniego wybrzeża, w którym znajduje się największa na świecie budowla wodna, w tym zjeżdżalnie wodne, interaktywne strumienie wody i fontanny oraz kilka wodnych przejażdżek. W 2008 roku park rozrywki zaprezentował dwie nowe przejażdżki: Fahrenheita, kolejkę górską o odwróconej pętli pionowej z najbardziej stromym spadkiem w USA i Wyjec, jazdę tornadem, która pozwala zawodnikom obracać własnymi samochodami. Należy pamiętać, że wstęp do Hersheypark obejmuje wstęp do północnoamerykańskiego parku dzikich zwierząt z wejściem z parku rozrywki. (Powiadomienie o transakcji: Do 31 lipca znacznie zaoszczędzić na przyjęciu Hersheypark. Odbierz 12 USD z każdego biletu dla dorosłych i 5 USD z każdego biletu dla młodzieży.)

Wraz z darmową Hershey’s Great American Chocolate Tour, która symuluje wycieczkę po fabryce czekolady, istnieje możliwość (za opłatą), aby wybrać się na wycieczkę trolejbusową po mieście Hershey i obejrzeć trójwymiarowy animowany program z bohaterami Hershey. W FactoryWorks dzieci mogą zakładać czapki fabryczne i pracować nad linią montażową Hershey Kisses. Hershey megastore to najlepsze miejsce w mieście na pamiątki.


Te 23-akrowe ogrody tematyczne obejmują interaktywny ogród dla dzieci i dom motyli (otwarty tylko w okresie letnim). Darmowy lub zniżkowy wstęp dla gości oficjalnych kurortów Hersheypark.Pełna fascynujących ciekawostek i artefaktów muzeum oferuje wspaniałą lekcję historii o kulturze Hershey i amerykańskiej. Darmowy lub zniżkowy wstęp dla gości oficjalnych kurortów Hersheypark.

Kiedy iść: Przyjdź w sezonie letnim, który trwa od maja do września. Hershey może się zakwestionować jako całoroczny cel podróży, ale musisz przybyć latem, aby jak najlepiej wykorzystać Hersheypark. Na pewno nie chcesz przegapić The Boardwalk i jego strefy zabaw wodnych, których możesz doświadczyć tylko w okresie letnim.

Park jest zamknięty w styczniu, lutym i marcu. Ponownie otwiera się na jeden weekend w kwietniu na “Springtime in the Park”. Hersheypark otwiera się w sezonie letnim tylko w weekendy na początku maja, a następnie dostosowuje się do codziennego harmonogramu w sezonie letnim (w 2008, 21 maja do 1 września) . Po Święcie Pracy park powraca do weekendowego harmonogramu do końca września. Hersheypark jest otwarty w trzy weekendy w październiku na “Halloween w Hershey”, aw listopadzie i grudniu na “Hersheypark Candylane”.

Chcesz mniej tłumów? Strona internetowa Hersheypark podaje, że najbardziej pracowitym dniem jest sobota. Jeśli możesz zaplanować pobyt tylko w dni powszednie, będziesz daleko przed grą. Lipiec i sierpień są bardziej ruchliwe niż w maju i czerwcu. Istnieje również zniżka na uczestnictwo w następujące święta: Dzień Matki, Dzień Pamięci w poniedziałek, Dzień Ojca, 4 lipca i Dzień Pracy w poniedziałek.

Gdzie się zatrzymać: Istnieją trzy oficjalne ośrodki w Hersheypark:

, historyczny, wspaniały hotel z bogatym spa i programem dla dzieci. (Deal alert: Sprawdź specjalne na stole do 31 sierpnia. Dzieci otrzymują bezpłatny wstęp Hersheypark, bezpłatne śniadanie i więcej.) (zobacz naszą recenzję), wybór w średniej cenie z wieloma zajęciami rodzinnymi. , do biwakowania pod gwiazdami.

Wybór jednego z oficjalnych kurortów Hershey oznacza, że ​​dostaniesz kilka fajnych przywilejów, w tym preferencyjne ceny biletów do Hersheypark oraz bezpłatne lub zdyskontowane bilety do Hershey Gardens i Hershey Museum; wczesny dostęp do Hersheypark na godzinę przed oficjalnym otwarciem parku; oraz bezpłatny transport do iz Hersheypark, Chocolate World i Hershey Museum.

Wiele popularnych rodzinnych sieci hotelowych posiada oddziały zlokalizowane w pobliżu Hershey, w tym:

  • Comfort Inn Hershey
  • Best Western Inn Hershey
  • Econo Lodge Hershey
  • Homewood Suites, Harrisburg-East Hershey

WeJustGotBack.com to autorytatywny przewodnik online dotyczący planowania podróży rodzinnych. Strona zawiera recenzje przyjaznych dzieciom hoteli i kurortów, porady eksperta w zakresie planowania, wskazówki dla podróżujących czytelników, przewodniki turystyczne, oferty wakacyjne i wiele więcej. Zapisz się do naszego newslettera, aby usłyszeć o specjalnych promocjach i wyjątkowych, oszczędzających pieniądze ofertach.

Loading...