George W. Bush dzieli się uroczą fotografią spotkania z nową wnuczką

Może być zaledwie jeden dzień, ale Poppy Louise Hager już żyła pełnią życia. Jest dość gorącym towarem w rodzinie Bushów.

POWIĄZANE: Jenna Bush Hager wita drugą córkę – nazwaną tak od George’a H. W..

Dziewczynka miała kilku wyjątkowych gości, którzy pomogli jej przywitać się ze światem – jej dziadkowie, Laura i prezydent George W. Bush.

Biuro George’a W. Busha

Aby uczcić najnowszy dodatek do rodziny, prezydent Bush podzielił się tym absolutnie uroczym obrazem, że on i Laura trzymają swoje dwie wnuczki. Mila wygląda na bardzo podekscytowanego jej nowymi córkami. Jest to przyjemnie odmienna melodia z wcześniejszego tygodnia, kiedy Jenna powiedziała, że ​​Mila pyta, czy musi nagle dzielić się swoimi tatą z jej nową siostrą.

“Laura i ja nie możemy się doczekać dzisiejszego drugiego wnuka Poppy Louise Hager weszła wczoraj do Nowego Jorku, ale uważamy ją za honorowego Teksańczyka, Jenna i Henry wybrały jej imię jako hołd dla jej pradziadka, 41 lat, który był nazywany Poppy jako dziecko, jesteśmy wdzięczni Bogu – i Jennie i Henrykowi – za ten piękny, zdrowy dar życia “- powiedział prezydent Bush w oświadczeniu.

Być może mamy po drodze przyszłą Panią Prezydent ze swoim imieniem inspirowanym przez pradziadka George’a H.W. Bush, 41. prezydent.

POWIĄZANE: Jenna Bush Hager łzy, gdy Laura, Barbara Bush wołają na DZISIAJ show

Ci dziadkowie nie mogli być bardziej podekscytowani tym, że mają jeszcze jednego wnuka do zepsucia i, oczywiście, także miłość! Miejmy nadzieję, że dziadek George podzieli się cennymi zdjęciami w miarę wzrostu Poppy i Mili!

Jenna Bush Hager: Emocjonalnie rozgniewana mama Córki Mila na dziecko

11 sierpnia 2015 r01:44

Loading...