Donald Trump dołącza do TODAY Show do ratusza, odpowiada na pytania wyborców

Prowadzący z przodu GOP Donald Trump – wraz z rodziną po tej stronie – złożył wizytę w czwartek rano na DZISIAJ Plaza, aby odpowiedzieć na pytania wyborców w ratuszu na żywo.

Trump w dniu dzisiejszym ratusz: wyjątki aborcyjne, imigracja, podnoszenie podatków, więcej

21 kwietnia 2016 r16:53

Po przemówieniu jego żony, Melanii i dorosłych dzieci w imieniu kandydata, Trump odpowiadał na pytania zadawane przez ludzi w tłumie i przez media społecznościowe.

Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń:

P: Powiedz nam, jakie masz poglądy na temat LGBT i jak planujesz być integracyjny. Proszę mówić o prawie łazienkowym Karoliny Północnej.

ZA: “Północna Karolina zrobiła coś bardzo silnego i płacą dużą cenę i jest wiele problemów”, powiedział Trump, który pozostawiłby wszystko tak, jak było. “Było tak niewiele skarg, ludzie chodzą, korzystają z łazienki, która ich zdaniem jest odpowiednia, było tak mało problemów”.

Powiedział, że zamiast tego nowa ustawa przyniosła potężne gospodarcze “spory” dla państwa, w tym różne bojkoty artystów i głównych firm. “Zostaw to tak, jak jest.”

Donald Trump apeluje o odrzucenie ustawy o łazienkach LGBT: “Zostaw to tak, jak jest”

21 kwietnia 2016 r01:21

P: Jeśli chodzi o wiadomości, że Harriet Tubman zastąpi Andrew Jacksona na rachunku za 20 USD: Czy ten ruch był aktem politycznej poprawności, czy też dawno spóźnionym gestem?

ZA: Trump powitał Jacksona jako prezydenta z “wielką historią ogromnego sukcesu” i powiedział, że wolałby zostawić Jacksona na rachunku. “Myślę, że to czysta polityczna poprawność. Byłem na rachunku przez wiele, wiele lat i naprawdę reprezentowałem kogoś, kto był bardzo ważny dla tego kraju “- powiedział. Zasugerował postawienie Tubmana na rachunku za 2 dolary lub utworzenie zupełnie nowego. “Chciałbym zobaczyć inną denominację i to może się wydarzyć, myślę, że byłoby to bardziej odpowiednie”.

Donald Trump: Umieszczenie Harriet Tubman na rachunku za 20 USD to “poprawność polityczna”

21 kwietnia 2016 r01:13

P: Czy chciałbyś zmienić platformę republikańską, aby w przypadku gwałtu, kazirodztwa lub uratowania życia matki zostały dokonane wyjątki od aborcji??

ZA: “Absolutnie, z tych trzech wyjątków, chciałbym,” powiedział. Trump został następnie wciśnięty dalej i zapytał, czy zrobiłby wyjątek, aby chronić “zdrowie” matki. “Zostawiłbym to dla życia matki, ale absolutnie miałbym trzy wyjątki.”

P: Czy wierzysz w podnoszenie podatków od bogatych??

ZA: “Robię, robię, w tym ja sam.”

Rodzina Donalda Trumpa, kierując się instynktem, empatią i nawykiem, którym chcieliby się zatrzymać

21 kwietnia 2016 r07:47

P: Twoja żona, Melania, zasugerowała, żebyś działała w wyborach prezydenckich. Czy możesz powiedzieć nam kilka rzeczy, które zrobiłeś, aby zachowywać się w ten sposób??

ZA: Trump przyznał, że musiał “bardzo mocno uderzyć” u swoich przeciwników, szczególnie gdy w republikańskim wyścigu było ich kilkunastu. Upierał się, że nie ma wyboru.

POKREWNE: Melania Trump ujawnia jeden zwyczaj, którego pragnie, by Donald zrezygnował

“Myślę, że gdybym nie zrobił, gdybym był bardzo prezydencki, nie siedziałbym tu dzisiaj, ktoś inny mógłby być. To nie byłbym ja – powiedział. Ale obiecał pokazać więcej swojej dyplomatycznej strony, szczególnie teraz, gdy wyścig jest ograniczony do trzech kandydatów, z których dwóch przewidział, że zostaną wyeliminowani “bardzo szybko”.

“W odpowiednim czasie będę tak bardzo prezydencki, że będziesz się tak nudzić. Powiesz:” Czy może mieć trochę więcej energii? ” Ale wiem, kiedy być prezydentem. “

W środę Trump prowadził kampanię w Maryland, przed głównym państwowym w przyszły wtorek. Trump zdobył awans kampanii na początku tego tygodnia, kiedy łatwo wygrał podstawową republikę w swoim rodzinnym stanie w Nowym Jorku. Wygrał z wyższym procentem niż w jakimkolwiek innym stanie, zwycięstwem, które zapewniło kluczową zmianę pędu po przegranym ważnym wyścigu w Wisconsin, aby rywalizować z Tedem Cruz.

Nowy Jork dał Trumpowi impuls w delegacjach na konwenanse, ale nie wiadomo, czy uda mu się wygrać nominację przed latem.

Donald Trump with Matt Lauer and Savannah Guthrie
Donald Trump na spotkaniu Urzędu Miasta TODAY, 21 kwietnia 2016 rSamantha Okazaki / DZISIAJ

Pomimo zdobycia licznych państwowych prawyborów i klubów, sondaże nadal pokazują Trumpa jako najbardziej niepopularnego republikańskiego kandydata.