Dobre prezenty dla współpracowników: 19 sposobów na wygraną w White Elephant Party

Z całym sezonem świątecznym wielu z was może borykać się z tym, jakie prezenty dostaniesz dla swoich współpracowników, szczególnie jeśli twoje biuro organizuje imprezę Sekret Świętego Mikołaja lub Białego Słonia. Tutaj, na stronie TODAY.com, pozwalamy spojrzeć na naszą wymianę prezentów, abyś mógł ukraść kilka świetnych pomysłów i zobaczyć, co nigdy, nigdy nie kupuj dla współpracownika.

1. Spraw, by prezent w ostatniej chwili wyglądał atrakcyjnie, dodając tani dzwonek lub gwizdek, jak ten świąteczny naszyjnik z dzwonkiem, który można pobrać za pomocą kasy fiskalnej. Idealny sposób na ukrycie faktu, że zabrakło czasu, aby go owinąć! Ta taktyka dostała ten prezent (kubek od Anthropologie, ponieważ kto nie potrzebuje kolejnego kubka?) wybrał najpierw w naszej wymianie prezentów.

kubek
Dzisiaj

2. Chcesz reakcji, która jest naprawdę szczęśliwa? Spróbuj czegoś kreatywnego i przydatny, jak ten zmieniający kolor parasol od Restoration Hardware (17 USD) – prezent, który dostał ten uśmiech.

zmiana koloru umbrella
Dzisiaj

3. Ale bądź ostrożny, pokazując, jak szczęśliwy jesteś – To pewny sposób na ukrycie twojego prezentu w przerażającej grze White Elephant.

kraść
Dzisiaj

4. Oto lekcja, od naszego biura do twojego: jeśli twoi współpracownicy mają powyżej 21 lat, są oni bardzo wdzięczni za napoje dla dorosłych.

piwo
Dzisiaj

5. Niestety, wybranie pudełka z piwem również prawdopodobnie ustawi cię na kolejną kradzież.

kraść two
Dzisiaj

6. To dlatego, im więcej sprzedawców piwa w twoim biurze, tym weselej! Zwłaszcza jeśli używają Pinteresta i zmień butelki w malutkiego renifera!

Heineken reindeer
Dzisiaj

7. Ponownie, napoje = sukces.

Ding ding ding
Dzisiaj

8. Udawaj swoich współpracowników za pomocą pakowania typu “sneak-attack” – Po prostu spójrz na tą twarz! To twarz kogoś, kto odkrywa butelkę wina w pudełku, który wygląda tak, jakby zawierał gry planszowe.

wino in a box
Dzisiaj

9. Bezpłatne jest w porządku! Masz coś pod swoim biurkiem, które wciąż jest w oryginalnym opakowaniu? Umieść na nim łuk! Ten piękny koc był zdecydowanie promocyjną próbką od firmy PR, ale to nie czyni go mniej miękkim i cudownym.

koc
Dzisiaj

10. Zaakceptuj prezent gag na to, co to jest: Szansa dla wszystkich, aby mogli dzielić się tak bardzo potrzebnym śmiechem. Jak ten zestaw perfum “Girlfriend” Justin Bieber. “Chcę tylko, żebyś wiedział, że poszedłem koniec limit na to! “, powiedziała dawca, redaktorka TODAY.com Lauren Sullivan.

bieber
Dzisiaj

11. Losy loterii: Zawsze dobry pomysł. Kto nie chce wygrać darmowych pieniędzy? Dodatkowo, odbiorca poczuje się zobowiązany do dzielenia się z tobą. Win-win!

Loteryjka tickets
Dzisiaj

12. Nie bój się negocjować wymiany bocznej. Danielle otworzyła Ładowarka do telefonu iPhone – kto nie potrzebuje dodatkowego z nich przy biurku ?! – ale ona nie ma iPhone’a, więc Zoe wymieniła ją pod stołem na pudełkowy krem ​​do rąk L’Occitane. Wszyscy wygrywają.

bok swap!
Dzisiaj

13. Weź jeden dla zespołu: Nasz bardzo słodki szef Sarika zamieniony na tę parę 36-osobowej Dockerski, więc edytor zdjęć Mish mógł ukraść alkohol w kimono. Dobrym sposobem na sprawienie, by czyjś dzień jest kradzież prezentu, który rozpaczliwie chcą wymieniać, gdy nie ma zamiany. 

Spodnie booze swap
Dzisiaj

Nadal szukasz tego, co kupić? Oto niektóre z naszych ulubionych pomysłów:

14. Infomercial prezent: Widzieliście to w telewizji, a teraz ożywcie! Ten MightyMug jest idealny dla twojego klutziest współpracownika – termosu, który nie można zapukać koniec, bez względu na to, ile masz bałaganu.

Kawa spill.
Dzisiaj

15. Magnesy tytanowe. Czy możemy powiedzieć więcej?

kot butts
Dzisiaj

16. Fantazyjna oliwa z oliwek: Dla smakoszy w twoim życiu warto zainwestować. Sprawdź te zestawy od stacji napełniania.

Oliwa oil
Dzisiaj

17. Patyki Selfie są takie w 2014 r. “Selfie” (Urban Outfitters, 14,99 USD) pozwala ci wciągnąć selfie do twojego serca za pomocą tego ukradkowego przycisku.

selfie remote
Dzisiaj

18. Śnieżna kula: uroczysty sposób na ubieranie biurka.

śnieg globe!
Dzisiaj

19. W razie wątpliwości po prostu daj przekąski: “Oooh, czekolada!”

przekąski!
Dzisiaj

Happy White Elephanting!

piwo
Dzisiaj