College Football Player, który pomaga dzieciom w potrzebie zaskoczonym stypendium

Justin Juenemann nigdy nie grał w grę od czterech lat w drużynie futbolowej University of Minnesota, ale to nie znaczy, że nie zrobił.

Kopacz zapasowy Gopherów poświęcił się pomaganiu potrzebującym dzieciom jako wolontariusz w Masonic Children’s Hospital w Minneapolis i nie został niezauważony przez kolegów z drużyny i trenerów.

Zawodnik college’u dostaje stypendium niespodziewane (przez armatę powietrzną!)

11 sierpnia 2017 r01:57

Juenemann, 23, miał chwilę, której nigdy nie zapomni, gdy jedno z jego ulubionych dzieci w szpitalu zaskoczyło go przed zespołem z przesłaniem, że dostał pełne stypendium na swój ostatni sezon.

“Naszym celem było stworzenie chwili pamięci dla Justina i jego rodziny na zawsze, ponieważ to właśnie on zarobił” – powiedział trener trenera Minnesoty, P.J. Fleck powiedział DZISIAJ.

Kyle Tanner, nastolatek w szpitalu, który ma rzadką chorobę szpiku kostnego, powiedział w środę przed zespołem i wyróżnił Juenemanna jako swojego ulubionego gracza. Tanner zauważył, że Juenemann jest graczem, którego najbardziej widział w szpitalu.

“To niesamowite zobaczyć radość i uśmiech na ich twarzach”, powiedział Juenemann DZISIAJ.

Fleck wręczył Tannerowi pistolet T-shirt i namawiał go, by wystrzelił w Juenemanna. Tanner rzucił białą koszulkę prosto na cel w ręce Jeunemanna, który rozwikłał ją, aby zobaczyć wiadomość napisaną z przodu.

“Justin, gratulacje, zdobyłeś stypendium” – czytamy.

Jego koledzy z drużyny szybko oszaleli, wznosząc go na ramiona podczas uroczystości.

Juenemann następnie FaceTimed jego matka, aby pokazać jej T-shirt, a ona krzyczała z radości.

“To było niesamowite uczucie”, powiedział Juenemann TODAY. “To jest coś, czego nigdy nie zapomnę.”

“Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek służył i dawał więcej niż ten facet, który nie jest gwiazdą, który nie grał, gdzie jego twarz jest rozpoznawalna” – powiedział Fleck po zaskoczeniu. “Z łatwością mógł tego nie robić. i nikt nigdy nie powie nic, a wszystko, co robi, to utrzymywać wiosło w wodzie, (i) przeżywać to holistyczne życie akademicko, atletycznie, społecznie i duchowo. “

Lady Antebellum zaskakuje fanem DZISIAJ ze stypendium

30 września 2014 r02:55

“Jego życie nie jest o nim” – dodał Fleck – “Jego życie polega na służeniu i dawaniu innym ludziom”.

Stypendium na ostatni rok pomoże Juenemannowi kontynuować tę misję.

“Wykonuję dyplom z zakresu zasobów ludzkich i (szukam), aby kontynuować i pomagać ludziom przez resztę życia” – powiedział DZISIAJ.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.