Ciotka z 13 dzieci uwięzionych przez rodziców w domu w Kalifornii mówi

Siostra kobiety, która została aresztowana wraz z mężem po tym, jak 13 niedożywionych i torturowanych dzieci znalazło się w niewoli w ich domu w Kalifornii, mówi o niepokojącym odkryciu, które wstrząsnęło narodem.

“Jesteśmy tak samo zranieni, zszokowani, rozgniewani i rozczarowani, jak wszyscy inni” – powiedziała w wywiadzie dla NBC News.

Robinette jest siostrą Louise Turpin. Ona i jej mąż, David Turpin, byli właścicielami domu Perris w Kalifornii, w którym policja odkryła 13 dzieci, niektóre były spętane kajdanami i przykute do mebli, żyjąc w nędznych warunkach.

Ciotka i wujek dzieci uwięzionych w “domu grozy” przemawiają

Jan.17.201802:50

Władze twierdzą, że 17-letnia córka Turpinów uciekła przez okno i wybrała numer 911 za pomocą telefonu komórkowego, który złapała przed ucieczką. Wezwanie doprowadziło policję do odkrycia przerażającej sceny pełnej dzieci tak niedożywionych, że siedem najstarszych dzieci, które były dorosłe w wieku 29 lat, wyglądało jak młode nieletnie.

“Jeśli możesz sobie wyobrazić, mając 17 lat i wyglądającą na 10-latka, przykuty do łóżka. być niedożywionym, a związane z tym obrażenia – nazwałbym to torturami “, powiedział szef policji Perris Greg Fellows na konferencji prasowej.

Wszystkie dzieci są teraz pod opieką lekarzy, a ich rodzice są w więzieniu, a kaucja za 9 milionów dolarów.

Robinette powiedziała, że ​​zawsze pytała swoją siostrę o wielkość swoich dzieci, ponieważ były tak małe.

“Zawsze robiłam komentarze do Louise, kiedy rozmawiałam z nią o” Chryste, one są takie chude “i ona by się z tego śmiała. – Cóż, David jest taki wysoki i chudy. Będą tacy jak on – powiedziała.

Louise and David Turpin often renewed their wedding vows, surrounded by their children. (Only the faces of the adult children are showed here.)
Louise i David Turpin często odnawiali śluby małżeńskie otoczone przez swoje dzieci. (Pokazane są tu tylko twarze dorosłych dzieci).
DZISIAJ

Robinette powiedziała, że ​​jej siostra opuściła dom w wieku 16 lat, aby wziąć ślub z Davidem, który był osiem lat starszy. Powiedziała, że ​​jej siostra i szwagier byli bardzo surowi wobec swoich dzieci.

“Nie pozwolono im umawiać się na randki, albo nie mieli życia towarzyskiego” – powiedziała. “Nie wolno im było oglądać telewizji. Nie wolno im było rozmawiać przez telefon, mieć przyjaciół, takich rzeczy. Normalne rzeczy, które robią dzieci. “

Turcy odnawiali często przysięgi małżeńskie, za każdym razem otoczone przez wszystkie swoje dzieci, powiedziała.

Policja aresztowała rodziców po rozmowie z nimi. Para została zaksięgowana pod zarzutem tortur i zagrożenia dla dzieci. Stoją przed czwartkową datą rozprawy sądowej.

David Turpin prowadził prywatną szkołę w swoim domu, według publicznych zapisów. Ale Departament Edukacji w Kalifornii mówi, że nie ma uprawnień do kontrolowania prywatnych szkół, co mogłoby wyjaśnić, dlaczego żaden z urzędników państwowych nigdy nie odwiedził domu.

Znaleziono 13 rodzeństwa przetrzymywanego w niewoli w Kalifornii; rodzice oskarżeni o tortury

16 stycznia 2017 r02:25