“Ścieżka do nieba”: Grieving rodziny ogłuszone, pocieszone zdjęciem ze śmiertelnego miejsca katastrofy

Tragiczny wypadek samochodowy odebrał życie dwóm młodym matkom i 9-miesięcznemu dziecku. Ale gdy członkowie rodziny się smucą, zdjęcie miejsca katastrofy przynosi nadzieję, że ich bliscy są w pokoju w niebie.

“Bez wątpienia jest to jakiś znak”, powiedziała TODAY Paige Wilson, kuzynka jednej z ofiar..

23-letnia Hannah Simmons, jej córeczka A’lannah i przyjaciółka Lauren Buteau, 28, cała Gainesville w stanie Georgia, zginęli 25 kwietnia wraku, gdy Simmons stracił kontrolę nad swoim Subaru Legacy i uderzył w inny pojazd.

Rodziny and friends of Hannah and A'lannah Simmons and Lauren Buteau see a pathway to heaven at the scene of their fatal accident.
Rodziny i przyjaciele Hannah i A’lannah Simmons i Lauren Buteau widzą “ścieżkę do nieba” na miejscu wypadku, w którym trzej umarli w zeszłym miesiącu.Dzięki uprzejmości Anisa Gannon

Katastrofa spowodowała utworzenie kopii zapasowej na trasie Ga. Route 347, skręconej z innym kierowcą, Anisą Gannon, w drodze do pracy.

Ponieważ miała się spóźnić, Gannon zrobiła zdjęcie jako dowód na to, że utknęła w dżemie, ciotka Gannona, Tara Noble, powiedziała DZISIAJ.

Później, gdy Noble przyjrzała się temu obrazowi, zobaczyła coś więcej niż tylko zdjęcie służb ratowniczych w pracy.

Obraz pojawił się, ukazując wiązkę światła wznoszącą się z drogi na niebo. Wewnątrz tej belki zdawały się znajdować się dwie małe kulki.

“O mój Boże. To droga do nieba “- wspominała.

Choć logika przypisywałaby światłu odblaskowi lub błysku obiektywu, Noble powiedział, że nie o to chodzi.

ZA photo of Lauren Buteau (L) Hannah Simmons (C) and Paige Wilson (R) of the Gainesville, Georgia area
Lauren Buteau (L) i Paige Wilson (R) świętują bycie matkami przyszłymi z Hannah Simmons w środku.Paige Wilson

“Nie wierzę w zbieg okoliczności, zwłaszcza w dwa” światła “wewnątrz tego większego światła. Przyniosło rodzinom spokój, niezależnie od tego, czy jest to blask, czy nie – powiedziała. “Zasadniczo jest to nie do opisania i wygląda na to, że odeszli.”

Noble, który mieszka w pobliskim Flowery Branch, szukał członków rodziny ofiar, zdeterminowanych, by im to zrobić.

I blask czy nie, matka Hannah, Judy Simmons, powiedziała DZISIAJ, że zdjęcie było prezentem.

“To zdjęcie zostało zrobione z jakiegoś powodu – aby dać mi zdrowie psychiczne” – powiedział Simmons. “Hannah była także moją najlepszą przyjaciółką i teraz spogląda z nieba.”

Wilson, kuzyn Hannah, wyjaśnił, że Simmons i Buteau byli najlepszymi przyjaciółmi od wielu lat – podobnie jak ich matki, Judy i Dana.

“Dorastali razem jako rodzina. Hannah i Lauren zawsze dzwoniły do ​​siebie, były tak blisko siebie “- powiedział Wilson.

Mała A’anah była dumą i radością Hanny.

ZA photo of Hannah Simmons holding her infant daughter, A'lannah
Hannah Simmons trzyma swoją małą córeczkę, A’lannah.Judy Simmons i nieżyjąca Hannah Simmons

“Kochała (serial telewizyjny)” Dog the Bounty Hunter “. Gdy tylko usłyszy muzykę, dostanie się do telewizora tylko po to, żeby ją zobaczyć – powiedziała Judy Simmons – To była najzabawniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałeś.

Buteau miał również córkę, Aniyah, 5, która mieszka z ciotką Buteau, Jodi Carter.

Przypominając noc wypadku, Carter powiedziała, że ​​właśnie wróciła do domu ze szpitala, kiedy otrzymała zdjęcie w tekście od syna.

“Otworzyłem zdjęcie i moje usta były szeroko otwarte. Zaparło mi dech w piersiach – powiedziała. “Byłem w dość kiepskim stanie, ale teraz wiem, gdzie ona jest.”

ZA photo of Lauren Buteau and Hannah Simmons clowning around
Buteau (L) i Simmons byli długoletnimi przyjaciółmi i “zawsze nazywali się siostrami” – powiedział kuzyn Hannah. Paige Wilson

Aby złagodzić ciężar utraty, przyjaciele zaczęli zbierać fundusze, aby pomóc rodzinom w pokryciu kosztów pogrzebu dla wszystkich trzech ofiar.

W następstwie katastrofy historia zdjęcia została odnotowana w lokalnych mediach i od tego czasu zaczęła zdobywać narodową uwagę.

Wilson powiedział, że ma nadzieję, że eteryczne zdjęcie ma wyższy cel.

“Jeśli jest w stanie zmienić nawet wiarę jednej osoby na lepsze, coś zostało zrobione dobrze.”

ZWIĄZANE Z:

  • Widmowy obraz miejsca katastrofy to “prawdopodobnie” ofiara żegnająca się, według rodziny
  • Ultrasound pokazuje, że “piękne” chwile bliźnięta wydają się całować w łonie matki