Ciała zaginionej matki, dwójka dzieci znalezionych w Kolorado jako mąż pojawia się w sądzie

Władze stanu Colorado odzyskały ciała osób, które uważają za ciężarną kobietę i jej dwie młode córki w tym samym dniu, w którym ojciec oskarżony o ich zabójstwo stawił się przed sądem.

33-letni Chris Watts krótko pojawił się na przesłuchaniu w więzieniu w Greeley w stanie Colorado w czwartek, kilka dni po tym, jak pojawił się w lokalnej telewizji, by błagać o powrót zaginionej rodziny.

Ciała podejrzane o zaginięcie ciężarnej mamy, dwie córki znalezione w Kolorado

17 sierpnia 2017 r02:38

Pozostałości 34-letniej żony Watt, Shannanna, która była w 15 tygodniu ciąży, zostały odtworzone, ogłosiły władze w czwartek. Ciała dwóch córek pary – Bella, 4 i Celeste, 3 – zostały odkryte niedługo później.

“To najgorszy z możliwych rezultatów, które każdy z nas może sobie wyobrazić” – powiedział na konferencji prasowej dyrektor Colorado Bureau of Investigation John Camper.

Resztki trzech ofiar znaleziono na terenie firmy produkującej ropę naftową i gaz ziemny poza Denver, w której kiedyś pracował Chris Watts, powiedział Camper.

Lokalne doniesienia medialne, w tym jeden z oddziału NBC, powiedział, że Watts przyznał się do zabicia swojej rodziny.

Watts family murders
Shannann Watts i jej dwie córki, Bella, 4 i Celeste, 3.DZISIAJ

Detektywi nie ujawnili szczegółów dotyczących śmierci, ale mówią, że wszystkie trzy ofiary zostały zabite w domu. Władze nie ujawniły motywu w sprawie. Chris Watts został aresztowany w środę.

Shannann została wyrzucona do domu około drugiej po południu w poniedziałek rano po podróży służbowej, jej mąż powiedział w wywiadzie telewizyjnym. Para miała “emocjonalną rozmowę”, a potem wyszedł do pracy około 5 rano, powiedział.

Brat Shannanna, Frankie Rzucek, powiedział, że jego siostra jest w ciąży z chłopcem.

“Jestem tak zrozpaczony i zszokowany” – napisał w poście na Facebooku. “Krew się gotuje, a ból, gniew i smutek mam w sercu, nic nie przeszkadza mi odebrać mu życia, tak jak on i moją CAŁĄ RODZINĘ”.

Nagłówki DZISIAJ: 17 sierpnia 2018 r

17 sierpnia 2017 r01:36

Emerytowany detektyw Jon Buehler powiedział, że trudno jest wyobrazić sobie motywację dla każdego, kto mógłby zamordować małe dzieci.

“To stawia go na inną skalę”, powiedział Buehler, który 16 lat temu zbadał zniknięcie Laci Peterson, 8-miesięcznej ciężarnej kobiety, zabitej przez jej męża, Scotta Petersona.

“Musisz wziąć pod uwagę, taki facet jest inny niż my”, powiedział DZISIAJ. “To jest tak obce dla naszego świata.”