Chelsea Clinton o zmaganiach Hillary z wyborcami: “Jestem córką, a nie znawcą”

Pomimo zmagań matki z sondażami, Chelsea Clinton wyraziła przekonanie, że prezydencka kampania Hillary zyska dodatkowe wsparcie, ponieważ więcej wyborców dowie się więcej szczegółów na temat jej poglądów na problemy.

“Nie jestem ekspertką, jestem córką”, powiedział Clinton w ekskluzywnym wywiadzie we wtorek z Savannah Guthrie DZISIAJ, która zapytała, jak to jest, gdy ludzie mówią, że uważają swoją matkę za nieuczciwą.

“Kocham i podziwiam moją mamę. Wiem, że mówi o sprawach ważnych dla rodzin w naszym kraju “- powiedziała. “Wierzę, że zaczyna się rezonować. Wierzę, że gdy coraz więcej Amerykanów usłyszy od niej, dowiedzą się, dlaczego jestem tak dumny, że jestem córką mojej matki.

Chelsea Clinton o nowej książce: “Powinniśmy zapytać dzieci, na czym im zależy”

15 września 2015 r06:30

Clinton, córka byłego prezydenta Billa Clintona i kandydatka na prezydenta z ramienia Demokratycznej Hillary Clinton, powiedziała, że ​​zawsze była zaskoczona, widząc takie zarzuty skierowane do jej matki “ponieważ moja mama jest moim bohaterem”.

POWIĄZANE: Hillary Clinton próbuje odwrócić erozję wsparcia kobiet do głosowania

“Po prostu nadal wierzę, że coraz więcej ludzi widzi więcej z nich [oni] dowie się, dlaczego tak mocno wierzę, że zrobi wielkiego prezydenta i dojdą do tych samych wniosków” – powiedziała.

Clinton pojawiła się DZISIAJ, aby także przedyskutować swoją nową książkę “It’s Your World: Get Informed, Get Inspired and Get Going!”, Która ma na celu wyjaśnienie młodym ludziom zmian klimatycznych, ubóstwa, dostępu do edukacji i innych problemów globalnych..

“Kiedy rozmawiam z dziećmi dzisiaj, są ciekawi świata wokół nas, myślę, że są bardziej zaręczeni niż dorośli często myślą, że są i chcą wiedzieć, co mogą zrobić” – powiedziała.

Clinton opowiadała także o roli, jaką jej córka, Charlotte, odgrywa w kształtowaniu wizji przyszłości swojej matki. Kampanie mają na celu ukształtowanie kraju dla dzieci, więc “Rozumiem, dlaczego Charlotte jest jej gwiazdą na północy w tym wyścigu”.

Clinton powiedziała, że ​​była zaskoczona, jak wspaniale było widzieć rodziców interakcyjnych z córką.

“Nie wiedziałem, że byłoby tak wielką radością rodzicielstwa widzieć moich rodziców jako dziadków, ale tak naprawdę było” – powiedziała.

Śledź autora TODAY.com Eun Kyung Kim na Twitterze.

Hillary Clinton próbuje odwrócić erozję poparcie kobiet głosujących

15 września 2015 r02:15