Brat Kathleen Durst: “W moim sercu absolutnie” Robert Durst zabił moją siostrę

Millionaire – spadkobierca majątku Robert Durst, spowiedziany na gorącym mikrofonie w dokumencie HBO, był wstępem do kilku morderstw, w tym jego zaginionej pierwszej żony, brat kobiety powiedział we wtorek DZISIAJ.

“W głębi serca, absolutnie”, powiedział Jim McCormack, brat pierwszej żony Dursta, Kathie Durst, którego zniknięcie w 1982 roku pozostaje tajemnicą.

Brat Kathleen Durst: Czekaliśmy na “spowiedź”

17 marca 2015 r02:03

Durst został schwytany w film mamroczący do siebie: “Oczywiście, zabił ich wszystkich.” Prokuratorzy uważają, że oświadczenie było odniesieniem do siostry McCormacka i jego pierwszej żony, Kathie Durst, wraz z Susan Berman, która w grudniu została zabita w stylu egzekucyjnym. 2000 po tym, jak została wymieniona jako świadek oskarżający.

Durst był również zamieszany w trzecie morderstwo, ale w 2003 r. Został uniewinniony z roszczenia o samoobronę, mimo że przyznał się do rozstrzelania i rozczłonkowania ofiary.

We wtorek Durst pozostał w areszcie policyjnym, zarezerwowany na dwa ładunki broni po tym, jak został znaleziony w pokoju hotelowym w Nowym Orleanie z rewolwerem. W poniedziałek zgodził się odstąpić od ekstradycji i udać się do Los Angeles, aby stawić czoła oskarżeniu o morderstwo pierwszego stopnia po śmierci Bermana.

McCormack powiedział, że przesłuchanie Dursta wymawia słowa pod koniec filmu dokumentalnego HBO “The Jinx”, który był emocjonalnym punktem kulminacyjnym “tak wielu obiecanych i oczekiwanych rezolucji”.

“Objawienie było jak coś, na co czekaliśmy od 33 lat” – powiedział.

Jeanine Pirro: “Spowiedź” Dursta jest dopuszczalna

17 marca 2015 r03:06

McCormack powiedział, że ma nadzieję, że Durst przemówi z jego serca i ujawni wszystko, co wydarzyło się w jego trzech rzekomych ofiarach.

“Sądzę, że Bob będzie miał jakąś epifanię sumienia, w przeciwieństwie do porady prawników” – powiedział. “Myślę, że jest gotowy powiedzieć:” Wiesz, wystarczy. Tego właśnie chciałaby Kathy i właśnie to zamierzam zrobić “.

Jeanine Pirro, była prokuratorka nowojorska, która ponownie otworzyła śledztwo w sprawie zaginięcia Kathie Durst, powiedziała, że ​​producenci dokumentów przedstawili niezwykły prezent dla prokuratorów.

“Złożyli skrzynię, owinęli ją, ułożyli na niej łuk i wysłali do L.A.”, powiedział Pirro, obecnie gospodarz “Justice with Jeanine” na kanale Fox News.

Robert Durst uderzył ładunkami broni w Nowym Orleanie

17 marca 2015 r02:40

Kierownictwo serialu było w stanie “odkryć dowody, które pasowały do” istniejących dowodów i pomogłyby zakończyć luźne cele “- powiedziała, Pirro wierzy również w roszczenia policji w Los Angeles, że władze już planowały aresztować Dursta jeszcze zanim” Jinx “wyemitował te obciążające słowa wypowiedziane przez Durst.

“Czas musi być doskonały pod względem zbierania dowodów. Zrobili, co musieli – powiedziała – Durst zamierzał opuścić kraj, udać się do kraju, w którym nie było umowy ekstradycyjnej. Ten facet uciekł przed oskarżeniem o morderstwo. To nie byłby pierwszy raz, kiedy biegał.