Bill Clinton, George W. Bush obligacji, chwalić się o grandkids w panelu mówić

Mogą być z przeciwnych partii, ale Bill Clinton i George W. Bush mają obecnie wiele wspólnego. Są to pokolenie wyżu demograficznego, które ma około jednego miesiąca życia, oraz 13 prezydentów, którzy odbyli dwie kolejne kadencje.

Są także oddanymi dziadkami, którzy uwielbiają się chwalić, jak inteligentne są ich potomstwo.

Były Presidents George W. Bush And Bill Clinton Attend Graduation Ceremony Of The 2017 Presidential Leadership Scholars Class
Byli prezydenci, George W. Bush i Bill Clinton na ceremonii ukończenia szkoły prezydenckiej 2017 w Dallas w czwartek w Dallas. Stewart F. House / Getty Images

Dwaj mężczyźni spotkali się w czwartek na panelu dyskusyjnym w ramach klasy kończącej naukę w 2017 roku programu Presidential Leadership Scholars. Wtedy właśnie Bush postawił Clintonowi wyzwanie.

“Czy twoja wnuczka może śpiewać” Happy Birthday “w mandaryńskim? Mój może “, powiedział Bush (lub” Jefe “, jak nazywają go jego wnuki).

“Pop-Pop” Clinton przyznał, że jego wnuczka nie mogła.

“Ale ona potrafi po hiszpańsku” – odparł.

Clinton został wybrany do Białego Domu przez pokonanie ojca Busha w przetargu na powtórkę w 1992 roku. Ale pomimo tej historii oboje są teraz tak dobrymi przyjaciółmi, że Bush nazwał Clintona “bratem z innej matki”.

Przeskocz do 18:10, aby usłyszeć, jak dwoje rozmawia o swoich wnuczętach

Ich dyskusja odbyła się w Dallas w Centrum Prezydenckim George’a W. Busha. Nie wspominając o prezydencie Trumpu, oboje zgodzili się, że pokora jest najważniejszą cechą, aby osoba mogła zostać odnoszącym sukcesy dowódcą.

Bush przypomniał sobie, jak Clinton był skromny po zwycięstwie nad swoim ojcem, co jest “bardzo ważne w kontaktach z innymi ludźmi.

“Myślę, że naprawdę ważne jest wiedzieć, czego nie wiesz i słuchać ludzi, którzy wiedzą, czego nie wiesz”, powiedział Bush.

Clinton, który po opuszczeniu urzędu pogłębił swoją przyjaźń ze swoim poprzednikiem, zgodził się.

“Myślę, że najważniejszą rzeczą jest bycie pokornym, słuchanie, uświadomienie sobie, że każdy ma jakąś historię”, powiedział, “dodając:” Uświadom sobie, że chodzi o ludzi, nie o ciebie “.