Andy Dick jest antysemickim rantem w Howard Stern

Jest to nowy niski poziom dla Andy’ego Dicka.

Często prawnie zagmatwany komiks rozpoczął w tym tygodniu totalną wojnę z Howardem Sternem, rozpoczynając od antysemickiego rantu, podczas gdy gość w “Greg Fitzsimmons Show” we wtorek. Zszokowany Stern ostro odpalił swój program radiowy Sirius.

Co dokładnie powiedział Dick? Nie uwierzysz, co wyszło z jego ust.

WIĘCEJ: Dick zostaje ponownie aresztowany

Na koncercie Fitzsimmonsa Dick wyrzucił, że legenda radia była “płytkim, zarabiającym pieniądze Żydem” z “dużym, grubym nosem”.

Skąd to wszystko pochodzi? Dokładnie to Stern zadał w swoim programie, brzmiąc rozczarowany i zły, gdy powtórzył szokujący wywiad na swoim własnym koncercie.

“Wow, Woweee,” powiedział. “To jest złe, złe dla społeczeństwa”.

CZYTAJ: Czy Howard jest miliarderem??!

Radiotelegrafista grał więcej w wywiadzie Dicka, podczas którego Dick wyjechał na Stern, bo nie miał zamiaru go uderzyć, gdy jego własny program Sirius został odwołany z powrotem.

“Przez dwa lata robiłem show, nigdy nie miałem centa i nie narzekam na to … Mówię tylko fakty o Żydach, nigdy nie dostałem zapłaty”, powiedział Dick. “Nie mam problemu z jego wielkim, grubym, haczykowatym nosem i jego karczemną, skąpiącą pieniądze, żydowskością.”

Stern wreszcie miał dość, broniąc się i swoją długą karierę, udając się do Dicka i mówiąc, że zaprosił go w serialu w przeszłości z “litości”.

“Sądzę, że spirala Andy’ego nadal trwa, a teraz obwinia mnie za wszystkie swoje problemy” – powiedział wczoraj. “Ty płaczesz!”

Potem Stern zaczął krzyczeć, celując w Dicka.

“Kto cię zatrudni?” zapytał Stern, dodając, że Dick “zachowuje się jak szaleniec”, więc “oczywiście nikt nie da ci pracy!”

Cohost Robin Quivers miał Stern’s back, ogłaszając, że Dick nie jest już mile widziany w ich studio, a także został usunięty z całego budynku.

Howard, który zabrzmiał emocjonalnie, mówiąc, że jest dumny ze swojego dziedzictwa i rodziny, mówił o rodzicach swojego ojca będących żydowskimi imigrantami. Następnie zgodził się z Quivers’em, że Dick jest “kretynem”, a jego występ był w puszkach, ponieważ “został wessany”.

“Powinien skoncentrować się na swoim życiu”, powiedział Stern, dodając, że komiks “pokazał swoje prawdziwe kolory”.

Bitwa trwała w środę, kiedy Stern rzucił wyzwanie Dickowi, by wszedł i powiedział swoją rant w twarz.

“Nie podoba mi się antysemickie byki – powiedział. “Powinien wstać i być mężczyzną”.

PICS: Dick robi listę mania na kubek