7 członków tej samej rodziny, w tym 5 dzieci, zginęło w wypadku samochodowym podczas wakacji

Osiem osób, w tym dwie matki i pięcioro dzieci, które wyjechały z miasta na późne letnie rodzinne wakacje, zginęło w poniedziałkowym wypadku samochodowym w Oregonie..

29-letnia Erika Carter Boquet jechała na dalekiej wschodniej autostradzie Oregon, kiedy pojazd na zbliżającym się pasie skręcił i zderzył się ze swoim samochodem, według informacji policji stanowej.

Bukiet został zabity wraz z trójką dzieci: Isabella, 11; Elisabeth, 8; i Tytis, 6. Kolejna kobieta w samochodzie, 28-letnia Kyla Brown, również zmarła wraz z dwójką dzieci Brown, Arianna, 10 i Xavier, 2.

Erika, Bella, Elisa and Tytis
Erika Boquet, powyżej, i jej troje dzieci zginęło, gdy jej pojazd zderzył się z nadjeżdżającym samochodem w poniedziałek w Oregonie. Zmarła też inna kobieta i jej dwoje dzieci. gofundme.com

Katastrofa zabiła także kierowcę innego pojazdu, Marka Roberta Rundella, lat 48.

Brown był dziewczyną ojca Boquet, Louis Johnson, według KOMO News.

Obydwie kobiety załadowały swoje piątki do samochodu w poniedziałek rano w ich Tacomie w stanie Waszyngton w domach i udały się do Las Vegas na rodzinne wakacje. Johnson był już w Nevadzie, kiedy dowiedział się o tragedii.

“Byli tacy młodzi, ich cały świat był przed nimi” – powiedział Johnson dla KOMO News.

Powiedział, że podróż była wyjątkowym rodzinnym urlopem dla jego córki, Eriki.

“Myślałam, że jej powrót na wakacje był sposobem, w jaki mogłem jej to pokazać, wiesz,” Świetnie ci idzie. Wierzę w Ciebie.’ A potem, aby tak się stało “, powiedział.

Człowiek z Utah celowo rozbił samolot we własnym domu, policja mówi

14.08.201800:23

Brat Boqueta, Jesse Tate, powiedział The Oregonianowi, że jego siostra zgłosiła się na ochotnika do organizacji non-profit z siedzibą w Tacoma, którą stworzyła, aby pomóc w zapewnieniu środków rodzinom o niskich dochodach.

“Była otwarta, sympatyczny, nawiązywała przyjaźnie wszędzie, gdzie się udała, a jej dzieciaki zabierały ją” – powiedział Tate. “Wszyscy po prostu dbali o wszystkich wokół nich.”

Tate utworzyło stronę GoFundMe, aby pomóc w pokryciu kosztów pogrzebu.