4-letnia dziewczyna przekazuje pieniądze na skarbonkę policjantowi chorującemu na raka

Wiele dzieci ratuje swoje skarbonki, aby kupić sobie smakołyki lub nową zabawkę. Ale jedna 4-letnia dziewczyna w Kolorado używa swojej gotówki, aby pomóc lokalnemu policjantowi, który walczy z rakiem.

Sidney Fahrenbruch powiedziała, że ​​decyzja o przekazaniu jej pieniędzy oficerowi Kyle Zulaufowi z Departamentu Policji Longmont była łatwa. “To miło zrobić”, powiedziała TODAY.

Sidney Fahrenbruch, 4, posed alongside Longmont Police Officer David Bonday, who helped the little girl by checking for monsters on an earlier visit.
Sidney Fahrenbruch, 4, wraz z policjantem Longmontem Davidem Bonday’em, który pomógł małej dziewczynie, sprawdzając potwory podczas wcześniejszej wizyty.Dzięki uprzejmości departamentu policji w Longmont.

Zuliof, weteran armii i ojciec trójki, zdiagnozowano raka trzustki 1 1/2 lat temu. Jego departament policji próbował zebrać pieniądze, które musi zapłacić za dodatkową operację.

W pewnym sensie Sidney oddaje przysługę policji. Wcześniej w tym roku inny oficer, David Bonday, przyszedł do jej nowego domu rodzinnego po tym, jak Sidney poprosił ich o sprawdzenie potworów – uroczej historii, która trafiła na pierwsze strony gazet w Stanach Zjednoczonych..

Dziewczynka donates piggy bank to police officer with cancer
Funkcjonariusz policji Longmont, Kyle Zulauf, zdiagnozowano raka trzustki około 1,5 roku temu.Dzięki uprzejmości departamentu policji w Longmont.

Sidney od dawna fascynuje się policją. Jej matka, Megan Fahrenbruch, powiedziała, że ​​jej córka odwiedza posterunek policji mniej więcej raz w tygodniu i często przynosi oficerom smakołyki jak ciasteczka. “Wszystko zaczęło się około dwa lata temu, kiedy zobaczyła oficera kierującego ruchem. Było gorąco na zewnątrz i powiedziała: “Wygląda na spragnionego; on potrzebuje wody “, a ona przyniosła mu butelkę wody” – powiedział Fahrenbruch DZISIAJ.

Ze względu na cotygodniowe wizyty Sidney od razu rozpoznała plakat zbierający pieniądze na posterunku policji, który miał zdjęcie Zulauf. Powiedziała swojej matce, a ona chciała dać Zulaufowi swoje skarbonki, około 9 dolarów na rachunkach i pół worka zmian. “To dobrze, że ona tak daje. Chciała zaoszczędzić pieniądze na zabawkę, ale zdecydowała, że ​​ktoś potrzebuje jej bardziej niż jej – powiedział Fahrenbruch.

W ubiegłym tygodniu Departament Bezpieczeństwa Publicznego w Longmont opublikował na Facebooku zdjęcia Sidney przekazujące zawartość swojej skarbonki Bonday, aby przekazała jej zbiórkę pieniędzy dla Zulauf.

“Wielu z was przypomni sobie Sidney (4-latka), która poczyniła ogólnokrajowe wiadomości, kiedy policjant z Longmont, Bonday, przyjechał do jej domu, aby wyszukać i usunąć potwory w jej nowym domu” – powiedział departament w oświadczeniu towarzyszącym. “Dziś Sidney wróciła do departamentu w innym celu, przyniosła zawartość swojej skarbonki, aby oficer Bonday dostarczył naszą zbiórkę pieniędzy dla jednego z naszych funkcjonariuszy, u których zdiagnozowano raka. do nas.”