Dr Natalie E. Azar, osoba udzielająca pomocy medycznej

Dr Natalie Azar jest medycznym współpracownikiem NBC News, tytułu, który nosi od 2014 roku. Podstawową funkcją dr. Azara w NBC jest ogłaszanie wszystkich związanych ze zdrowiem i łamiących medyczne wiadomości dla DZISIAJ i MSNBC. Tworzy zarówno treści pisane, jak i wideo na swoich stronach internetowych, a także pojawia się w NBC Nightly News.

Dr. Natalie Azar
NBC

Oprócz pracy w NBC, jest stałym gościem dr Oz, omawiającym ważne wiadomości medyczne i pisząc obszerne artykuły na temat Everydayhealth, a ZocDocand jest współtwórcą wideo online dla Healthguru.com i Sharecare.com. Wiosną 2016 r. Dr Azar została nominowana do nagrody Emmy za pracę w NBC News i była jednym z 5 dziennikarzy medycznych wymienionych w corocznych “ludziach do obejrzenia” Crain.

Dr Azar jest asystentem profesora medycyny i reumatologii w NYU Langone Medical Center na Manhattanie. Prywatnie praktykuje od 2001 roku i obecnie widuje pacjentów zarówno w Centrum Opieki Mięśniowo-szkieletowej na 38. ulicy, jak iw Centrum Zdrowia Kobiet Joan H. Tisch przy East 84th Street w Nowym Jorku.

Od dawna członek wydziału w Katedrze Reumatologii, dr Azar jest specjalistą w dziedzinie zapalenia stawów i autoimmunizacji i specjalizuje się w chorobach takich jak toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina, łuszczycowe zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, zapalenie mięśni, fibromyalgia i osteoporoza. Praktyka CMC to w pełni funkcjonujące centrum opieki mięśniowo-szkieletowej z zestawem infuzyjnym, oddziałami ortopedii i radiologii oraz Instytutem Rehabilitacji Rusk.

Oprócz pracy klinicznej dr Azar jest członkiem komisji rekrutacyjnej NYU School of Medicine, a także instruktorem wydziału w szkole medycznej w kursie Practice of Medicine.

Dr Azar uzyskała tytuł licencjata z Wellesley College w 1992 r. (Magna cum laude, phi beta kappa). W 1996 r. Ukończyła Cornell University Medical College z wyróżnieniem w dziedzinie anestezjologii. Ukończyła staż i rezydenturę w NYU / Bellevue Hospitals Center w 1999 r. Oraz stypendium reumatologii na NYU / Hospital for Joint Diseases w 2001 r..

Podejście dr. Azara do reumatologicznej opieki nad pacjentami opiera się na współpracy. Ściśle współpracuje z zespołem praktyków, w tym fizjoterapeutami i akupunktury, chirurgami ortopedami i wieloma innymi specjalistami, aby zapewnić najlepszą, kompleksową opiekę dla swoich pacjentów.

Loading...